KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2019 STUDIO KSKLT Privacy
co - sponsors

PLOEGFOTO & SPELERS

2018 - 2019

Training sportcomplex Dinsdag 18 uur tot 19:30 uur Donderdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019
Thuiswedstrijd sportcomplex Zaterdag aanvang 10:00 uur socceronline
Training sportcomplex Dinsdag 18 uur tot 19:30 uur Donderdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019
Thuiswedstrijd sportcomplex Zaterdag aanvang 10:00 uur socceronline

Please Install The Flash Player

U9 Regionaal 2P9E TRAINER: Patrick Wijns Gsm: Email: AFGEV:
U9 Regionaal 2P9F TRAINER: Carlos Carmona Gsm: Email: AFGEV:
2P9E 13/01/2019 11:15 V.Beersel Drogenbos A KSK.L.Ternat A 2P9E 19/01/2019 15:45 KSK.L.Ternat A KFC.Meise A 2P9E 26/01/2019 17:15 BOKA United A KSK.L.Ternat A 2P9E 02/02/2019 15:45 KSK.L.Ternat A Asse-Zellik 2002 A 2P9E 09/02/2019 11:00 Eendr.Mazenzele Opwijk A KSK.L.Ternat A 2P9E 16/02/2019 15:45 KSK.L.Ternat A K.Diegem Sport A 2P9E 24/02/2019 09:30 VC.Groot-Dilbeek A KSK.L.Ternat A 2P9E 09/03/2019 15:45 KSK.L.Ternat A V.Beersel Drogenbos A 2P9E 16/03/2019 11:15 KFC.Meise A KSK.L.Ternat A 2P9E 23/03/2019 15:45 KSK.L.Ternat A BOKA United A 2P9E 30/03/2019 09:30 Asse-Zellik 2002 A KSK.L.Ternat A 2P9E 06/04/2019 15:45 KSK.L.Ternat A Eendr.Mazenzele Opwijk A 2P9E 13/04/2019 15:15 K.Diegem Sport A KSK.L.Ternat A 2P9E 27/04/2019 15:45 KSK.L.Ternat A VC.Groot-Dilbeek A
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
2P9F 13/01/2019 11:15 V.Beersel Drogenbos B KSK.L.Ternat B 2P9F 19/01/2019 15:45 KSK.L.Ternat B KFC.Meise B 2P9F 26/01/2019 17:15 BOKA United B KSK.L.Ternat B 2P9F 02/02/2019 15:45 KSK.L.Ternat B Asse-Zellik 2002 B 2P9F 09/02/2019 09:30 Asse-Zellik 2002 B KFC.Meise B 2P9F 09/02/2019 15:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B KSK.L.Ternat B 2P9F 16/02/2019 15:45 KSK.L.Ternat B K.Diegem Sport B 2P9F 24/02/2019 09:30 VC.Groot-Dilbeek B KSK.L.Ternat B 2P9F 09/03/2019 15:45 KSK.L.Ternat B V.Beersel Drogenbos B 2P9F 16/03/2019 11:15 KFC.Meise B KSK.L.Ternat B 2P9F 23/03/2019 15:45 KSK.L.Ternat B BOKA United B 2P9F 30/03/2019 09:30 Asse-Zellik 2002 B KSK.L.Ternat B 2P9F 06/04/2019 15:45 KSK.L.Ternat B Eendr.Mazenzele Opwijk B 2P9F 13/04/2019 09:30 K.Diegem Sport B KSK.L.Ternat B 2P9F 27/04/2019 15:45 KSK.L.Ternat B VC.Groot-Dilbeek B
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2017 STUDIO KSKLT
co - sponsors
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploege FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
Regionaal U9 2P9E TRAINER: Patrick Wijns Gsm: Email: AFGEV: *********************** Training sportcomplex Dinsdag 18 uur tot 19:30 uur Donderdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019 ********************** Thuiswedstrijd sportcomplex Zaterdag aanvang 10:00 uur socceronline
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploege FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
Regionaal U9 2P9F TRAINER: Carlos Carmona Gsm: Email: AFGEV: ********************* Training sportcomplex Dinsdag 18 uur tot 19:30 uur Donderdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019 ********************* Thuiswedstrijd sportcomplex Zaterdag aanvang 10:00 uur socceronline
2P9E 13/01/2019 11:15 V.Beersel Drogenbos A KSK.L.Ternat A 2P9E 19/01/2019 15:45 KSK.L.Ternat A KFC.Meise A 2P9E 26/01/2019 17:15 BOKA United A KSK.L.Ternat A 2P9E 02/02/2019 15:45 KSK.L.Ternat A Asse-Zellik 2002 A 2P9E 09/02/2019 11:00 Eendr.Mazenzele Opwijk A KSK.L.Ternat A 2P9E 16/02/2019 15:45 KSK.L.Ternat A K.Diegem Sport A 2P9E 24/02/2019 09:30 VC.Groot-Dilbeek A KSK.L.Ternat A 2P9E 09/03/2019 15:45 KSK.L.Ternat A V.Beersel Drogenbos A 2P9E 16/03/2019 11:15 KFC.Meise A KSK.L.Ternat A 2P9E 23/03/2019 15:45 KSK.L.Ternat A BOKA United A 2P9E 30/03/2019 09:30 Asse-Zellik 2002 A KSK.L.Ternat A 2P9E 06/04/2019 15:45 KSK.L.Ternat A Eendr.Mazenzele Opwijk A 2P9E 13/04/2019 15:15 K.Diegem Sport A KSK.L.Ternat A 2P9E 27/04/2019 15:45 KSK.L.Ternat A VC.Groot-Dilbeek A
2P9F 13/01/2019 11:15 V.Beersel Drogenbos B KSK.L.Ternat B 2P9F 19/01/2019 15:45 KSK.L.Ternat B KFC.Meise B 2P9F 26/01/2019 17:15 BOKA United B KSK.L.Ternat B 2P9F 02/02/2019 15:45 KSK.L.Ternat B Asse-Zellik 2002 B 2P9F 09/02/2019 09:30 Asse-Zellik 2002 B KFC.Meise B 2P9F 09/02/2019 15:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B KSK.L.Ternat B 2P9F 16/02/2019 15:45 KSK.L.Ternat B K.Diegem Sport B 2P9F 24/02/2019 09:30 VC.Groot-Dilbeek B KSK.L.Ternat B 2P9F 09/03/2019 15:45 KSK.L.Ternat B V.Beersel Drogenbos B 2P9F 16/03/2019 11:15 KFC.Meise B KSK.L.Ternat B 2P9F 23/03/2019 15:45 KSK.L.Ternat B BOKA United B 2P9F 30/03/2019 09:30 Asse-Zellik 2002 B KSK.L.Ternat B 2P9F 06/04/2019 15:45 KSK.L.Ternat B Eendr.Mazenzele Opwijk B 2P9F 13/04/2019 09:30 K.Diegem Sport B KSK.L.Ternat B 2P9F 27/04/2019 15:45 KSK.L.Ternat B VC.Groot-Dilbeek B