KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2019 STUDIO KSKLT Privacy
co - sponsors

PLOEGFOTO & SPELERS

2018 - 2019

Training sportcomplex Dinsdag 18 uur tot 19:30 uur Donderdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019
Thuiswedstrijd sportcomplex Zondag aanvang 09:30 uur socceronline
Training sportcomplex Dinsdag 18 uur tot 19:30 uur Donderdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019
Thuiswedstrijd sportcomplex Zaterdag aanvang 09:30 uur socceronline

Please Install The Flash Player

U8 Regionaal 2P8I TRAINER: Koen Van Capellen Gsm: Email: AFGEV:
U8 Regionaal 2P8J TRAINER: Stijn Crabbe Gsm: Email: AFGEV:
2P8I 12/01/2019 14:30 KSK.L.Ternat A VC.Houtem-Oplinter A 2P8I 19/01/2019 10:15 BOKA United A KSK.L.Ternat A 2P8I 26/01/2019 14:30 KSK.L.Ternat A Juve Mollem A 2P8I 02/02/2019 11:30 FC.Beigem A KSK.L.Ternat A 2P8I 09/02/2019 14:30 KSK.L.Ternat A KFC.Meise A 2P8I 16/02/2019 13:15 K.Diegem Sport A KSK.L.Ternat A 2P8I 09/03/2019 09:30 VC.Houtem-Oplinter A KSK.L.Ternat A 2P8I 16/03/2019 14:30 KSK.L.Ternat A BOKA United A 2P8I 23/03/2019 09:30 Juve Mollem A KSK.L.Ternat A 2P8I 30/03/2019 14:30 KSK.L.Ternat A FC.Beigem A 2P8I 06/04/2019 09:30 KFC.Meise A KSK.L.Ternat A 2P8I 13/04/2019 14:30 KSK.L.Ternat A K.Diegem Sport A
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
2P8J 12/01/2019 14:30 KSK.L.Ternat B VC.Houtem-Oplinter B 2P8J 19/01/2019 09:30 BOKA United B KSK.L.Ternat B 2P8J 26/01/2019 14:30 KSK.L.Ternat B Juve Mollem B 2P8J 02/02/2019 11:30 FC.Beigem B KSK.L.Ternat B 2P8J 09/02/2019 14:30 KSK.L.Ternat B KFC.Meise B 2P8J 16/02/2019 13:15 K.Diegem Sport B KSK.L.Ternat B 2P8J 09/03/2019 09:30 VC.Houtem-Oplinter B KSK.L.Ternat B 2P8J 16/03/2019 14:30 KSK.L.Ternat B BOKA United B 2P8J 23/03/2019 09:30 Juve Mollem B KSK.L.Ternat B 2P8J 30/03/2019 14:30 KSK.L.Ternat B FC.Beigem B 2P8J 06/04/2019 09:30 KFC.Meise B KSK.L.Ternat B 2P8J 13/04/2019 14:30 KSK.L.Ternat B K.Diegem Sport B
KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2017 STUDIO KSKLT
co - sponsors
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploege FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
U8 Regionaal 2P8I TRAINER: Koen Van Capellen Gsm: Email: AFGEV: ********************** Training sportcomplex Dinsdag 18 uur tot 19:30 uur Donderdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2017 - 2019 ********************** Thuiswedstrijd sportcomplex Zondag aanvang 09:30 uur socceronline
U8 Regionaal 2P8J TRAINER: Stijn Crabbe Gsm: Email: AFGEV: ******************** Training sportcomplex Dinsdag 18 uur tot 19:30 uur Donderdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019 ********************* Thuiswedstrijd sportcomplex Zaterdag aanvang 09:30 uur socceronline
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploege FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
2P8J 12/01/2019 14:30 KSK.L.Ternat B VC.Houtem-Oplinter B 2P8J 19/01/2019 09:30 BOKA United B KSK.L.Ternat B 2P8J 26/01/2019 14:30 KSK.L.Ternat B Juve Mollem B 2P8J 02/02/2019 11:30 FC.Beigem B KSK.L.Ternat B 2P8J 09/02/2019 14:30 KSK.L.Ternat B KFC.Meise B 2P8J 16/02/2019 13:15 K.Diegem Sport B KSK.L.Ternat B 2P8J 09/03/2019 09:30 VC.Houtem-Oplinter B KSK.L.Ternat B 2P8J 16/03/2019 14:30 KSK.L.Ternat B BOKA United B 2P8J 23/03/2019 09:30 Juve Mollem B KSK.L.Ternat B 2P8J 30/03/2019 14:30 KSK.L.Ternat B FC.Beigem B 2P8J 06/04/2019 09:30 KFC.Meise B KSK.L.Ternat B 2P8J 13/04/2019 14:30 KSK.L.Ternat B K.Diegem Sport B
2P8I 12/01/2019 14:30 KSK.L.Ternat A VC.Houtem-Oplinter A 2P8I 19/01/2019 10:15 BOKA United A KSK.L.Ternat A 2P8I 26/01/2019 14:30 KSK.L.Ternat A Juve Mollem A 2P8I 02/02/2019 11:30 FC.Beigem A KSK.L.Ternat A 2P8I 09/02/2019 14:30 KSK.L.Ternat A KFC.Meise A 2P8I 16/02/2019 13:15 K.Diegem Sport A KSK.L.Ternat A 2P8I 09/03/2019 09:30 VC.Houtem-Oplinter A KSK.L.Ternat A 2P8I 16/03/2019 14:30 KSK.L.Ternat A BOKA United A 2P8I 23/03/2019 09:30 Juve Mollem A KSK.L.Ternat A 2P8I 30/03/2019 14:30 KSK.L.Ternat A FC.Beigem A 2P8I 06/04/2019 09:30 KFC.Meise A KSK.L.Ternat A 2P8I 13/04/2019 14:30 KSK.L.Ternat A K.Diegem Sport A