KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
      © copyright 2010 - 2018    STUDIO KSKLT             Privacy 
co - sponsors
 

PLOEGFOTO & SPELERS

2018 - 2019

Training sportcomplex Dinsdag 17 uur tot 18:30 uur Donderdag 17 uur tot 18:30 uur  schema 2017 - 2018
 Thuiswedstrijd sportcomplex Zondag  aanvang 11:15 uur socceronline   

Please Install The Flash Player

 Regionaal U7-A  Q2 TRAINER:  Brian Verdoodt         Gsm:                            Email:        AFGEV:
7Q2 13-01-2018 09:30 SK.Steenhuffel FC.Beigem A 7Q2 13-01-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 C KSK.L.Ternat A 7Q2 13-01-2018 09:30 KFC.Malderen Eendr.Mazenzele Opwijk A 7Q2 13-01-2018 12:30 Juve Mollem B VC Den Boskant Peizegem 7Q2 20-01-2018 09:30 FC.Beigem A Juve Mollem B 7Q2 20-01-2018 10:30 VC Den Boskant Peizegem KFC.Malderen 7Q2 20-01-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk A Asse-Zellik 2002 C 7Q2 20-01-2018 15:15 KSK.L.Ternat A SK.Steenhuffel 7Q2 27-01-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 C SK.Steenhuffel 7Q2 27-01-2018 12:00 KFC.Malderen FC.Beigem A 7Q2 27-01-2018 11:15 Juve Mollem B KSK.L.Ternat A 7Q2 27-01-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk A VC Den Boskant Peizegem 7Q2 03-02-2018 09:30 FC.Beigem A Eendr.Mazenzele Opwijk A 7Q2 03-02-2018 09:30 SK.Steenhuffel Juve Mollem B 7Q2 03-02-2018 10:30 VC Den Boskant Peizegem Asse-Zellik 2002 C 7Q2 04-02-2018 15:15 KSK.L.Ternat A KFC.Malderen 7Q2 17-02-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 C Juve Mollem B 7Q2 17-02-2018 10:30 VC Den Boskant Peizegem FC.Beigem A 7Q2 17-02-2018 11:30 KFC.Malderen SK.Steenhuffel 7Q2 17-02-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk A KSK.L.Ternat A 7Q2 24-02-2018 09:30 SK.Steenhuffel Eendr.Mazenzele Opwijk A 7Q2 24-02-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 C FC.Beigem A 7Q2 24-02-2018 12:30 Juve Mollem B KFC.Malderen 7Q2 24-02-2018 15:15 KSK.L.Ternat A VC Den Boskant Peizegem 7Q2 03-03-2018 09:30 FC.Beigem A KSK.L.Ternat A 7Q2 03-03-2018 10:30 VC Den Boskant Peizegem SK.Steenhuffel 7Q2 03-03-2018 12:00 KFC.Malderen Asse-Zellik 2002 C 7Q2 03-03-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk A Juve Mollem B 7Q2 10-03-2018 09:30 FC.Beigem A SK.Steenhuffel 7Q2 10-03-2018 10:30 VC Den Boskant Peizegem Juve Mollem B 7Q2 10-03-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk A KFC.Malderen 7Q2 10-03-2018 15:15 KSK.L.Ternat A Asse-Zellik 2002 C 7Q2 17-03-2018 09:30 SK.Steenhuffel KSK.L.Ternat A 7Q2 17-03-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 C Eendr.Mazenzele Opwijk A 7Q2 17-03-2018 09:30 KFC.Malderen VC Den Boskant Peizegem 7Q2 17-03-2018 12:30 Juve Mollem B FC.Beigem A 7Q2 24-03-2018 09:30 SK.Steenhuffel Asse-Zellik 2002 C 7Q2 24-03-2018 09:30 FC.Beigem A KFC.Malderen 7Q2 24-03-2018 10:30 VC Den Boskant Peizegem Eendr.Mazenzele Opwijk A 7Q2 24-03-2018 15:15 KSK.L.Ternat A Juve Mollem B 7Q2 07-04-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 C VC Den Boskant Peizegem 7Q2 07-04-2018 11:15 Juve Mollem B SK.Steenhuffel 7Q2 07-04-2018 12:00 KFC.Malderen KSK.L.Ternat A 7Q2 07-04-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk A FC.Beigem A 7Q2 14-04-2018 09:30 FC.Beigem A VC Den Boskant Peizegem 7Q2 14-04-2018 09:30 SK.Steenhuffel KFC.Malderen 7Q2 14-04-2018 12:30 Juve Mollem B Asse-Zellik 2002 C 7Q2 15-04-2018 11:15 KSK.L.Ternat A Eendr.Mazenzele Opwijk A 7Q2 21-04-2018 09:30 FC.Beigem A Asse-Zellik 2002 C 7Q2 21-04-2018 10:30 VC Den Boskant Peizegem KSK.L.Ternat A 7Q2 21-04-2018 11:30 KFC.Malderen Juve Mollem B 7Q2 21-04-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk A SK.Steenhuffel 7Q2 28-04-2018 09:30 SK.Steenhuffel VC Den Boskant Peizegem 7Q2 28-04-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 C KFC.Malderen 7Q2 28-04-2018 12:30 Juve Mollem B Eendr.Mazenzele Opwijk A 7Q2 29-04-2018 11:15 KSK.L.Ternat A FC.Beigem A
Training sportcomplex Dinsdag 17 uur tot 18:30 uur Donderdag 17 uur tot 18:30 uur  schema 2017 - 2018
 Thuiswedstrijd sportcomplex Zondag  aanvang 11:15 uur socceronline   
 Regionaal U7-B  R2 TRAINER:  Patrick Crabbe         Gsm:                             Email:        AFGEV:
7R2 13-01-2018 09:30 T.Relegem B KSK.L.Ternat B 7R2 13-01-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 A Eendr.Mazenzele Opwijk B 7R2 13-01-2018 09:30 Ritterklub Jette B Emi.Essene 7R2 13-01-2018 11:00 L.Teralfene B BOKA United B 7R2 20-01-2018 09:30 Emi.Essene Asse-Zellik 2002 A 7R2 20-01-2018 09:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B T.Relegem B 7R2 20-01-2018 10:15 BOKA United B Ritterklub Jette B 7R2 20-01-2018 15:15 KSK.L.Ternat B L.Teralfene B 7R2 27-01-2018 09:30 T.Relegem B L.Teralfene B 7R2 27-01-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 A BOKA United B 7R2 27-01-2018 09:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B Emi.Essene 7R2 27-01-2018 09:30 Ritterklub Jette B KSK.L.Ternat B 7R2 03-02-2018 09:30 Emi.Essene T.Relegem B 7R2 03-02-2018 10:15 BOKA United B Eendr.Mazenzele Opwijk B 7R2 03-02-2018 11:00 L.Teralfene B Ritterklub Jette B 7R2 04-02-2018 11:15 KSK.L.Ternat B Asse-Zellik 2002 A 7R2 17-02-2018 09:30 Emi.Essene BOKA United B 7R2 17-02-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 A L.Teralfene B 7R2 17-02-2018 09:30 T.Relegem B Ritterklub Jette B 7R2 17-02-2018 09:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B KSK.L.Ternat B 7R2 24-02-2018 09:30 Ritterklub Jette B Asse-Zellik 2002 A 7R2 24-02-2018 09:30 T.Relegem B BOKA United B 7R2 24-02-2018 11:00 L.Teralfene B Eendr.Mazenzele Opwijk B 7R2 24-02-2018 15:30 KSK.L.Ternat B Emi.Essene 7R2 03-03-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 A T.Relegem B 7R2 03-03-2018 09:30 Emi.Essene L.Teralfene B 7R2 03-03-2018 09:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B Ritterklub Jette B 7R2 03-03-2018 10:15 BOKA United B KSK.L.Ternat B 7R2 10-03-2018 09:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B Asse-Zellik 2002 A 7R2 10-03-2018 09:30 Emi.Essene Ritterklub Jette B 7R2 10-03-2018 10:15 BOKA United B L.Teralfene B 7R2 10-03-2018 15:30 KSK.L.Ternat B T.Relegem B 7R2 17-03-2018 09:30 T.Relegem B Eendr.Mazenzele Opwijk B 7R2 17-03-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 A Emi.Essene 7R2 17-03-2018 09:30 Ritterklub Jette B BOKA United B 7R2 17-03-2018 11:00 L.Teralfene B KSK.L.Ternat B 7R2 24-03-2018 09:30 Emi.Essene Eendr.Mazenzele Opwijk B 7R2 24-03-2018 10:15 BOKA United B Asse-Zellik 2002 A 7R2 24-03-2018 11:00 L.Teralfene B T.Relegem B 7R2 24-03-2018 15:30 KSK.L.Ternat B Ritterklub Jette B 7R2 07-04-2018 09:30 Ritterklub Jette B L.Teralfene B 7R2 07-04-2018 09:30 T.Relegem B Emi.Essene 7R2 07-04-2018 09:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B BOKA United B 7R2 07-04-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 A KSK.L.Ternat B 7R2 14-04-2018 09:30 Ritterklub Jette B T.Relegem B 7R2 14-04-2018 10:15 BOKA United B Emi.Essene 7R2 14-04-2018 11:00 L.Teralfene B Asse-Zellik 2002 A 7R2 15-04-2018 11:15 KSK.L.Ternat B Eendr.Mazenzele Opwijk B 7R2 21-04-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 A Ritterklub Jette B 7R2 21-04-2018 09:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B L.Teralfene B 7R2 18-04-2018 18:00 Emi.Essene KSK.L.Ternat B 7R2 21-04-2018 10:15 BOKA United B T.Relegem B 7R2 28-04-2018 09:30 T.Relegem B Asse-Zellik 2002 A 7R2 28-04-2018 09:30 Ritterklub Jette B Eendr.Mazenzele Opwijk B 7R2 28-04-2018 11:00 L.Teralfene B Emi.Essene 7R2 29-04-2018 11:15 KSK.L.Ternat B BOKA United B
KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2017    STUDIO KSKLT
co - sponsors
LEGENDE PP = uitgesteld         F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet        FI  = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait            F2 = forfait 2 ploege FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
 Regionaal U7-A   Q1 TRAINER:  Brian Verdoodt         Gsm:                           Email:      AFGEV: ******************** Training sportcomplex Dinsdag 17 uur tot 18:30 uur Donderdag 17 uur tot 18:30 uur  schema 2017 - 2018 ******************** Thuiswedstrijd sportcomplex Zondag  aanvang 11:15 uur socceronline   
7Q2 13-01-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 C KSK.L.Ternat A 7Q2 20-01-2018 15:30 KSK.L.Ternat A SK.Steenhuffel 7Q2 27-01-2018 11:15 Juve Mollem B KSK.L.Ternat A 7Q2 04-02-2018 15:15 KSK.L.Ternat A KFC.Malderen 7Q2 17-02-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk A KSK.L.Ternat A 7Q2 24-02-2018 15:15 KSK.L.Ternat A VC Den Bos. Peizegem 7Q2 03-03-2018 09:30 FC.Beigem A KSK.L.Ternat A 7Q2 10-03-2018 15:15 KSK.L.Ternat A Asse-Zellik 2002 C 7Q2 17-03-2018 09:30 SK.Steenhuffel KSK.L.Ternat A 7Q2 24-03-2018 15:15 KSK.L.Ternat A Juve Mollem B 7Q2 07-04-2018 12:00 KFC.Malderen KSK.L.Ternat A 7Q2 15-04-2018 11:15 KSK.L.Ternat A Eendr.Mazenzele O A 7Q2 21-04-2018 10:30 VC Den Boskant Peizegem KSK.L.Ternat A 7Q2 29-04-2018 11:15 KSK.L.Ternat A FC.Beigem A
 Regionaal U7-B  R2 TRAINER:  Patrick Crabbe         Gsm:                             Email:        AFGEV: ******************** Training sportcomplex Dinsdag 17 uur tot 18 uur Donderdag 17 uur tot 18 uur  schema 2017 - 2018 ******************** Thuiswedstrijd sportcomplex Zondag  aanvang 11:15 uur socceronline   
7R2 13-01-2018 09:30 T.Relegem B KSK.L.Ternat B 7R2 20-01-2018 15:30 KSK.L.Ternat B L.Teralfene B 7R2 27-01-2018 09:30 Ritterklub Jette B KSK.L.Ternat B 7R2 04-02-2018 11:15 KSK.L.Ternat B Asse-Zellik 2002 A 7R2 17-02-2018 09:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B KSK.L.Ternat B 7R2 24-02-2018 15:30 KSK.L.Ternat B Emi.Essene 7R2 03-03-2018 10:15 BOKA United B KSK.L.Ternat B 7R2 10-03-2018 15:30 KSK.L.Ternat B T.Relegem B 7R2 17-03-2018 11:00 L.Teralfene B KSK.L.Ternat B 7R2 24-03-2018 11:15 KSK.L.Ternat B Ritterklub Jette B 7R2 07-04-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 A KSK.L.Ternat B 7R2 15-04-2018 11:15 KSK.L.Ternat B Eendr.Mazenzele Opwijk B 7R2 18-04-2018 18:00 Emi.Essene KSK.L.Ternat B 7R2 29-04-2018 11:15 KSK.L.Ternat B BOKA United B
LEGENDE PP = uitgesteld         F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet        FI  = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait            F2 = forfait 2 ploege FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen