KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2019 STUDIO KSKLT Privacy
co - sponsors

PLOEGFOTO & SPELERS

2018 - 2019

Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019
Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag aanvang 11:30 uur socceronline
Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019
Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag aanvang 11:30 uur socceronline

Please Install The Flash Player

U13 Interprovinciaal I131 TRAINER: Frank Jacobs Gsm: Email: AFGEV:
U13 Interprovinciaal I132 TRAINER: Eddy Colpaert Gsm: Email: AFGEV:
I131 12/01/2019 12:30 S.K. Pepingen-Halle A K.SK.L.Ternat A I131 19/01/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A K.VK.Ninove A I131 26/01/2019 10:00 K.SV.Bornem A K.SK.L.Ternat A I131 02/02/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A Verbr.Beersel Drogenbos A I131 09/02/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A Sporting Kampenhout A I131 16/02/2019 13:00 SV.Sottegem A K.SK.L.Ternat A I131 23/02/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A VC.Groot Dilbeek A I131 09/03/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A S.K. Pepingen-Halle A I131 16/03/2019 11:45 K.VK.Ninove A K.SK.L.Ternat A I131 23/03/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A K.SV.Bornem A I131 30/03/2019 14:30 Verbr.Beersel Drogenbos A K.SK.L.Ternat A I131 06/04/2019 14:00 Sporting Kampenhout A K.SK.L.Ternat A I131 13/04/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A SV.Sottegem A I131 27/04/2019 12:00 VC.Groot Dilbeek A K.SK.L.Ternat A
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
I132 12/01/2019 12:30 S.K. Pepingen-Halle B K.SK.L.Ternat B I132 19/01/2019 11:30 K.SK.L.Ternat B K.VK.Ninove B I132 26/01/2019 11:30 K.SV.Bornem B K.SK.L.Ternat B I132 02/02/2019 11:30 K.SK.L.Ternat B Verbr.Beersel Drogenbos B I132 09/02/2019 11:30 K.SK.L.Ternat B Sporting Kampenhout B I132 16/02/2019 13:00 SV.Sottegem B K.SK.L.Ternat B I132 23/02/2019 11:30 K.SK.L.Ternat B VC.Groot Dilbeek B I132 09/03/2019 11:30 K.SK.L.Ternat B S.K. Pepingen-Halle B I132 16/03/2019 11:45 K.VK.Ninove B K.SK.L.Ternat B I132 23/03/2019 11:30 K.SK.L.Ternat B K.SV.Bornem B I132 30/03/2019 14:30 Verbr.Beersel Drogenbos B K.SK.L.Ternat B I132 06/04/2019 14:00 Sporting Kampenhout B K.SK.L.Ternat B I132 13/04/2019 11:30 K.SK.L.Ternat B SV.Sottegem B I132 27/04/2019 12:00 VC.Groot Dilbeek B K.SK.L.Ternat B
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2017 STUDIO KSKLT
co - sponsors
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploege FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
U13 Interprovinciaal I131 TRAINER: Frank Jacobs Gsm: Email: AFGEV: ******************** Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019 ******************** Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag aanvang 11:30 uur socceronline
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploege FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
U13 Interprovinciaal I132 TRAINER: Eddy Colpaert Gsm: Email: AFGEV: ********************* Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019 ********************* Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag aanvang 11:30 uur socceronline
I131 12/01/2019 12:30 S.K. Pepingen-Halle A K.SK.L.Ternat A I131 19/01/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A K.VK.Ninove A I131 26/01/2019 10:00 K.SV.Bornem A K.SK.L.Ternat A I131 02/02/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A Verbr.Beersel Drogenbos A I131 09/02/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A Sporting Kampenhout A I131 16/02/2019 13:00 SV.Sottegem A K.SK.L.Ternat A I131 23/02/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A VC.Groot Dilbeek A I131 09/03/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A S.K. Pepingen-Halle A I131 16/03/2019 11:45 K.VK.Ninove A K.SK.L.Ternat A I131 23/03/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A K.SV.Bornem A I131 30/03/2019 14:30 Verbr.Beersel Drogenbos A K.SK.L.Ternat A I131 06/04/2019 14:00 Sporting Kampenhout A K.SK.L.Ternat A I131 13/04/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A SV.Sottegem A I131 27/04/2019 12:00 VC.Groot Dilbeek A K.SK.L.Ternat A
I132 12/01/2019 12:30 S.K. Pepingen-Halle B K.SK.L.Ternat B I132 19/01/2019 11:30 K.SK.L.Ternat B K.VK.Ninove B I132 26/01/2019 11:30 K.SV.Bornem B K.SK.L.Ternat B I132 02/02/2019 11:30 K.SK.L.Ternat B Verbr.Beersel Drogenbos B I132 09/02/2019 11:30 K.SK.L.Ternat B Sporting Kampenhout B I132 16/02/2019 13:00 SV.Sottegem B K.SK.L.Ternat B I132 23/02/2019 11:30 K.SK.L.Ternat B VC.Groot Dilbeek B I132 09/03/2019 11:30 K.SK.L.Ternat B S.K. Pepingen-Halle B I132 16/03/2019 11:45 K.VK.Ninove B K.SK.L.Ternat B I132 23/03/2019 11:30 K.SK.L.Ternat B K.SV.Bornem B I132 30/03/2019 14:30 Verbr.Beersel Drogenbos B K.SK.L.Ternat B I132 06/04/2019 14:00 Sporting Kampenhout B K.SK.L.Ternat B I132 13/04/2019 11:30 K.SK.L.Ternat B SV.Sottegem B I132 27/04/2019 12:00 VC.Groot Dilbeek B K.SK.L.Ternat B