KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2019 STUDIO KSKLT Privacy
co - sponsors

PLOEGFOTO & SPELERS

2018 - 2019

Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019
Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag aanvang 10:00 uur socceronline

Please Install The Flash Player

U12 Interprovinciaal G121 TRAINER: Danny Bertels Gsm: Email: AFGEV:
Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019
Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag aanvang 10:00 uur socceronline
U 12 Interprovinciaal G122 TRAINER: Loic Van Camberg Gsm: Email: AFGEV:
G121 12/01/2019 11:00 S.K. Pepingen-Halle A K.SK.L.Ternat A G121 19/01/2019 10:00 K.SK.L.Ternat A SV.Sottegem A G121 26/01/2019 10:00 K.SV.Bornem A K.SK.L.Ternat A G121 02/02/2019 10:00 K.SK.L.Ternat A KHO Wolvertem Merchtem A G121 09/02/2019 10:00 K.SK.L.Ternat A KFC.Rhodienne-De Hoek A G121 16/02/2019 10:00 K.VK.Ninove A K.SK.L.Ternat A G121 23/02/2019 10:00 K.SK.L.Ternat A VC.Groot Dilbeek A G121 09/03/2019 10:00 K.SK.L.Ternat A S.K. Pepingen-Halle A G121 16/03/2019 13:00 SV.Sottegem A K.SK.L.Ternat A G121 23/03/2019 10:00 K.SK.L.Ternat A K.SV.Bornem A G121 30/03/2019 10:00 KHO Wolvertem Merchtem A K.SK.L.Ternat A G121 06/04/2019 10:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A K.SK.L.Ternat A G121 13/04/2019 11:30 K.SK.L.Ternat A K.VK.Ninove A G121 28/04/2019 10:00 VC.Groot Dilbeek A K.SK.L.Ternat A
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
G122 12/01/2019 11:00 S.K. Pepingen-Halle B K.SK.L.Ternat B G122 19/01/2019 10:00 K.SK.L.Ternat B SV.Sottegem B G122 02/03/2019 11:30 K.SV.Bornem B K.SK.L.Ternat B G122 02/02/2019 10:00 K.SK.L.Ternat B KHO Wolvertem Merchtem B G122 09/02/2019 10:00 K.SK.L.Ternat B KFC.Rhodienne-De Hoek B G122 16/02/2019 10:00 K.VK.Ninove B K.SK.L.Ternat B G122 23/02/2019 10:00 K.SK.L.Ternat B VC.Groot Dilbeek B G122 09/03/2019 10:00 K.SK.L.Ternat B S.K. Pepingen-Halle B G122 16/03/2019 13:00 SV.Sottegem B K.SK.L.Ternat B G122 23/03/2019 10:00 K.SK.L.Ternat B K.SV.Bornem B G122 30/03/2019 10:00 KHO Wolvertem Merchtem B K.SK.L.Ternat B G122 06/04/2019 10:00 KFC.Rhodienne-De Hoek B K.SK.L.Ternat B G122 13/04/2019 10:00 K.SK.L.Ternat B K.VK.Ninove B G122 27/04/2019 10:00 VC.Groot Dilbeek B K.SK.L.Ternat B
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2017 STUDIO KSKLT
co - sponsors
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploege FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
G121 12/01/2019 11:00 S.K. Pepingen-Halle A K.SK.L.Ternat A G121 19/01/2019 10:00 K.SK.L.Ternat A SV.Sottegem A G121 02/03/2019 10:00 K.SV.Bornem A K.SK.L.Ternat A G121 02/02/2019 10:00 K.SK.L.Ternat A KHO Wolvertem Merchtem A G121 09/02/2019 10:00 K.SK.L.Ternat A KFC.Rhodienne-De Hoek A G121 16/02/2019 10:00 K.VK.Ninove A K.SK.L.Ternat A G121 23/02/2019 10:00 K.SK.L.Ternat A VC.Groot Dilbeek A G121 09/03/2019 10:00 K.SK.L.Ternat A S.K. Pepingen-Halle A G121 16/03/2019 13:00 SV.Sottegem A K.SK.L.Ternat A G121 23/03/2019 10:00 K.SK.L.Ternat A K.SV.Bornem A G121 30/03/2019 10:00 KHO Wolvertem Merchtem A K.SK.L.Ternat A G121 06/04/2019 10:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A K.SK.L.Ternat A G121 13/04/2019 10:00 K.SK.L.Ternat A K.VK.Ninove A G121 27/04/2019 10:00 VC.Groot Dilbeek A K.SK.L.Ternat A
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploege FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
G122 12/01/2019 11:00 S.K. Pepingen-Halle B K.SK.L.Ternat B G122 19/01/2019 10:00 K.SK.L.Ternat B SV.Sottegem B G122 02/03/2019 11:30 K.SV.Bornem B K.SK.L.Ternat B G122 02/02/2019 10:00 K.SK.L.Ternat B KHO Wolvertem Merchtem B G122 09/02/2019 10:00 K.SK.L.Ternat B KFC.Rhodienne-De Hoek B G122 16/02/2019 10:00 K.VK.Ninove B K.SK.L.Ternat B G122 23/02/2019 10:00 K.SK.L.Ternat B VC.Groot Dilbeek B G122 09/03/2019 10:00 K.SK.L.Ternat B S.K. Pepingen-Halle B G122 16/03/2019 13:00 SV.Sottegem B K.SK.L.Ternat B G122 23/03/2019 10:00 K.SK.L.Ternat B K.SV.Bornem B G122 30/03/2019 10:00 KHO Wolvertem Merchtem B K.SK.L.Ternat B G122 06/04/2019 10:00 KFC.Rhodienne-De Hoek B K.SK.L.Ternat B G122 13/04/2019 10:00 K.SK.L.Ternat B K.VK.Ninove B G122 27/04/2019 10:00 VC.Groot Dilbeek B K.SK.L.Ternat B
U12 Interprovinciaal G121 TRAINER: Danny Bertels Gsm: Email: AFGEV: Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019 Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag aanvang 10:00 uur socceronline
U 12 Interprovinciaal G122 TRAINER: Loic Van Camberg Gsm: Email: AFGEV: Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019 Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag aanvang 10:00 uur socceronline