KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
      © copyright 2010 - 2018    STUDIO KSKLT             Privacy 
co - sponsors

PLOEGFOTO & SPELERS

2018 - 2019

Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur  schema 2017 - 2018
 Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag  aanvang 10:00 uur socceronline    
Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur  schema 2017 - 2018
 Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag  aanvang 13:00 uur socceronline    

Please Install The Flash Player

 Regionaal U10-B  P2 TRAINER:  Rudy De Donder         Gsm:                        Email:        AFGEV:
 Interprovinciaal U10-A  G TRAINER:  Marie-Claire Vanderschrik         Gsm:                        Email:        AFGEV:
G10 13-01-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A K.SV.Bornem A G10 13-01-2018 10:00 VC.Groot Dilbeek A Verbr.Beersel Drogenbos A G10 13-01-2018 10:30 K.Lyra TSV. A KFC.Rhodienne-De Hoek A G10 20-01-2018 10:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A K.SK.L.Ternat A G10 20-01-2018 10:00 K.SV.Bornem A VC.Groot Dilbeek A G10 20-01-2018 12:15 Verbr.Beersel Drogenbos A K.Lyra TSV. A G10 27-01-2018 10:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A Verbr.Beersel Drogenbos A G10 27-01-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A VC.Groot Dilbeek A G10 27-01-2018 10:30 K.Lyra TSV. A K.SV.Bornem A G10 31-01-2018 18:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A K.SK.L.Ternat A G10 03-02-2018 10:00 VC.Groot Dilbeek A K.Lyra TSV. A G10 03-02-2018 10:00 K.SV.Bornem A KFC.Rhodienne-De Hoek A G10 03-02-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A Verbr.Beersel Drogenbos A G10 10-02-2018 10:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A VC.Groot Dilbeek A G10 10-02-2018 10:30 K.Lyra TSV. A K.SK.L.Ternat A G10 10-02-2018 12:15 Verbr.Beersel Drogenbos A K.SV.Bornem A G10 17-02-2018 10:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A K.Lyra TSV. A G10 17-02-2018 10:00 K.SV.Bornem A K.SK.L.Ternat A G10 17-02-2018 12:15 Verbr.Beersel Drogenbos A VC.Groot Dilbeek A G10 24-02-2018 10:00 VC.Groot Dilbeek A K.SV.Bornem A G10 24-02-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A KFC.Rhodienne-De Hoek A G10 24-02-2018 10:30 K.Lyra TSV. A Verbr.Beersel Drogenbos A G10 03-03-2018 10:00 K.SV.Bornem A K.Lyra TSV. A G10 03-03-2018 10:00 VC.Groot Dilbeek A K.SK.L.Ternat A G10 03-03-2018 10:30 Verbr.Beersel Drogenbos A KFC.Rhodienne-De Hoek A G10 10-03-2018 10:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A K.SV.Bornem A G10 10-03-2018 10:30 K.Lyra TSV. A VC.Groot Dilbeek A G10 10-03-2018 12:15 Verbr.Beersel Drogenbos A K.SK.L.Ternat A G10 17-03-2018 10:00 K.SV.Bornem A Verbr.Beersel Drogenbos A G10 17-03-2018 10:00 VC.Groot Dilbeek A KFC.Rhodienne-De Hoek A G10 17-03-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A K.Lyra TSV. A G10 24-03-2018 10:00 VC.Groot Dilbeek A Verbr.Beersel Drogenbos A G10 24-03-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A K.SV.Bornem A G10 24-03-2018 10:30 K.Lyra TSV. A KFC.Rhodienne-De Hoek A G10 07-04-2018 10:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A K.SK.L.Ternat A G10 07-04-2018 10:00 K.SV.Bornem A VC.Groot Dilbeek A G10 07-04-2018 12:15 Verbr.Beersel Drogenbos A K.Lyra TSV. A G10 14-04-2018 10:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A Verbr.Beersel Drogenbos A G10 14-04-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A VC.Groot Dilbeek A G10 14-04-2018 10:30 K.Lyra TSV. A K.SV.Bornem A G10 21-04-2018 10:00 VC.Groot Dilbeek A K.Lyra TSV. A G10 21-04-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A Verbr.Beersel Drogenbos A G10 21-04-2018 10:00 K.SV.Bornem A KFC.Rhodienne-De Hoek A G10 28-04-2018 10:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A VC.Groot Dilbeek A G10 28-04-2018 10:30 K.Lyra TSV. A K.SK.L.Ternat A G10 28-04-2018 12:15 Verbr.Beersel Drogenbos A K.SV.Bornem A
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg  ST = stopgezet FI  = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
10P2   13-01-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 B KSK.L.Ternat B 10P2   13-01-2018 10:00 FC.Schepdaal Emi.Essene 10P2   13-01-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B Eendr.Hekelgem 10P2   13-01-2018 13:00 KFC.Wambeek B VK.Borchtlombeek 10P2   20-01-2018 10:00 VK.Borchtlombeek Asse-Zellik 2002 B 10P2   20-01-2018 10:45 Emi.Essene Eendr.Mazenzele Opwijk B 10P2   20-01-2018 13:00 KSK.L.Ternat B FC.Schepdaal 10P2   20-01-2018 14:00 Eendr.Hekelgem KFC.Wambeek B 10P2   27-01-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 B Eendr.Hekelgem 10P2   27-01-2018 10:00 FC.Schepdaal Eendr.Mazenzele Opwijk B 10P2   27-01-2018 13:00 KSK.L.Ternat B VK.Borchtlombeek 10P2   27-01-2018 13:00 KFC.Wambeek B Emi.Essene 10P2   03-02-2018 10:00 VK.Borchtlombeek FC.Schepdaal 10P2   03-02-2018 10:45 Emi.Essene Asse-Zellik 2002 B 10P2   03-02-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B KFC.Wambeek B 10P2   03-02-2018 14:00 Eendr.Hekelgem KSK.L.Ternat B 10P2   17-02-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 B Eendr.Mazenzele Opwijk B 10P2   17-02-2018 10:00 VK.Borchtlombeek Eendr.Hekelgem 10P2   17-02-2018 10:00 FC.Schepdaal KFC.Wambeek B 10P2   17-02-2018 13:00 KSK.L.Ternat B Emi.Essene 10P2   24-02-2018 10:00 FC.Schepdaal Eendr.Hekelgem 10P2   24-02-2018 10:45 Emi.Essene VK.Borchtlombeek 10P2   24-02-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B KSK.L.Ternat B 10P2   24-02-2018 13:00 KFC.Wambeek B Asse-Zellik 2002 B 10P2   03-03-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 B FC.Schepdaal 10P2   03-03-2018 10:00 VK.Borchtlombeek Eendr.Mazenzele Opwijk B 10P2   03-03-2018 13:00 KSK.L.Ternat B KFC.Wambeek B 10P2   03-03-2018 14:00 Eendr.Hekelgem Emi.Essene 10P2   10-03-2018 10:00 VK.Borchtlombeek KFC.Wambeek B 10P2   10-03-2018 10:45 Emi.Essene FC.Schepdaal 10P2   10-03-2018 13:00 KSK.L.Ternat B Asse-Zellik 2002 B 10P2   10-03-2018 14:00 Eendr.Hekelgem Eendr.Mazenzele Opwijk B 10P2   17-03-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 B VK.Borchtlombeek 10P2   17-03-2018 10:00 FC.Schepdaal KSK.L.Ternat B 10P2   17-03-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B Emi.Essene 10P2   17-03-2018 13:00 KFC.Wambeek B Eendr.Hekelgem 10P2   24-03-2018 10:00 VK.Borchtlombeek KSK.L.Ternat B 10P2   24-03-2018 10:45 Emi.Essene KFC.Wambeek B 10P2   24-03-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B FC.Schepdaal 10P2   24-03-2018 14:00 Eendr.Hekelgem Asse-Zellik 2002 B 10P2   07-04-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 B Emi.Essene 10P2   07-04-2018 10:00 FC.Schepdaal VK.Borchtlombeek 10P2   07-04-2018 13:00 KSK.L.Ternat B Eendr.Hekelgem 10P2   07-04-2018 13:00 KFC.Wambeek B Eendr.Mazenzele Opwijk B 10P2   14-04-2018 10:45 Emi.Essene KSK.L.Ternat B 10P2   14-04-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B Asse-Zellik 2002 B 10P2   14-04-2018 13:00 KFC.Wambeek B FC.Schepdaal 10P2   14-04-2018 14:00 Eendr.Hekelgem VK.Borchtlombeek 10P2   21-04-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 B KFC.Wambeek B 10P2   21-04-2018 10:00 VK.Borchtlombeek Emi.Essene 10P2   21-04-2018 13:00 KSK.L.Ternat B Eendr.Mazenzele Opwijk B 10P2   21-04-2018 14:00 Eendr.Hekelgem FC.Schepdaal 10P2   28-04-2018 10:00 FC.Schepdaal Asse-Zellik 2002 B 10P2   28-04-2018 10:45 Emi.Essene Eendr.Hekelgem 10P2   28-04-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B VK.Borchtlombeek 10P2   28-04-2018 13:00 KFC.Wambeek B KSK.L.Ternat B  
KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2017    STUDIO KSKLT
co - sponsors
LEGENDE PP = uitgesteld         F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet        FI  = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait            F2 = forfait 2 ploege FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
 Interprovinciaal U10-A  G TRAINER:  Marie-Claire Vanderschrik         Gsm:                        Email:        AFGEV: ********************* Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur  schema 2017 - 2018 ********************** Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag  aanvang 10:00 uur socceronline  
LEGENDE PP = uitgesteld         F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet        FI  = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait            F2 = forfait 2 ploege FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
 Regionaal U10-B  P2 TRAINER:  Rudy De Donder         Gsm:                       Email:        AFGEV: ********************* Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur  schema 2017 - 2018 **********************  Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag  aanvang 13:00 uur socceronline  
G10 13-01-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A K.SV.Bornem A G10 20-01-2018 10:00 KFC.Rhodienne- A K.SK.L.Ternat A G10 27-01-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A VC.Groot Dilbeek A G10 31-01-2018 18:00 KFC.Rhodienne- A K.SK.L.Ternat A G10 03-02-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A Verbr.Beersel Dr A G10 10-02-2018 10:00 KFC.Rhodienne- A VC.Groot Dilbeek A G10 10-02-2018 10:30 K.Lyra TSV. A K.SK.L.Ternat A G10 17-02-2018 10:00 K.SV.Bornem A K.SK.L.Ternat A G10 24-02-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A KFC.Rhodienne- A G10 03-03-2018 10:00 VC.Groot Dilbeek A K.SK.L.Ternat A G10 10-03-2018 10:30 Verbr.Beersel D A K.SK.L.Ternat A G10 17-03-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A K.Lyra TSV. A G10 24-03-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A K.SV.Bornem A G10 07-04-2018 10:00 KFC.Rhodienne- A K.SK.L.Ternat A G10 14-04-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A VC.Groot Dilbeek A G10 21-04-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A Verbr.Beersel Dr A G10 28-04-2018 10:30 K.Lyra TSV. A K.SK.L.Ternat A
10P2 13-01-2018 09:30 Asse-Zellik 2002 B KSK.L.Ternat B 10P2 20-01-2018 13:00 KSK.L.Ternat B FC.Schepdaal 10P2 27-01-2018 13:00 KSK.L.Ternat B VK.Borchtlombeek 10P2 03-02-2018 14:00 Eendr.Hekelgem KSK.L.Ternat B 10P2 17-02-2018 13:00 KSK.L.Ternat B Emi.Essene 10P2 24-02-2018 12:30 Eendr.Mazenzele Opwijk B KSK.L.Ternat B 10P2 03-03-2018 13:00 KSK.L.Ternat B KFC.Wambeek B 10P2 10-03-2018 13:00 KSK.L.Ternat B Asse-Zellik 2002 B 10P2 17-03-2018 10:00 FC.Schepdaal KSK.L.Ternat B 10P2 24-03-2018 10:00 VK.Borchtlombeek KSK.L.Ternat B 10P2 07-04-2018 13:00 KSK.L.Ternat B Eendr.Hekelgem 10P2 14-04-2018 10:45 Emi.Essene KSK.L.Ternat B 10P2 21-04-2018 13:00 KSK.L.Ternat B Eendr.Mazenzele Opwijk B 10P2 28-04-2018 13:00 KFC.Wambeek B KSK.L.Ternat B