KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
      © copyright 2010 - 2018    STUDIO KSKLT             Privacy 
co - sponsors
LEGENDE PP = uitgesteld				F1 = forfait 1 ploeg  ST = stopgezet				FI  = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait		F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen

SEIZOEN 2018 - 2019  P4

Please Install The Flash Player

01/09/2018

19:00

FC.Herne B

V.Beersel Drogenbos B

01/09/2018

19:00

KHO.Huizingen B

SK.Leeuw B

01/09/2018

19:30

KV.Zuun B

VC.Groot-Dilbeek B

01/09/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KSK.L.Ternat B

02/09/2018

15:00

K.Brucom Sp.

FC.Dworp

02/09/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KVC.Itna Itterbeek

02/09/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

FC.Galmaarden B

08/09/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

K.Brucom Sp.

08/09/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

KFC.Rhodienne-De Hoek B

09/09/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KV.Zuun B

09/09/2018

15:00

FC.Dworp

KHO.Huizingen B

09/09/2018

15:00

SK.Leeuw B

FC.Herne B

09/09/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

VK.Liedekerke B

09/09/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

VK.Borchtlombeek B

15/09/2018

19:00

FC.Herne B

FC.Dworp

15/09/2018

19:00

KHO.Huizingen B

KSK.L.Ternat B

15/09/2018

19:30

KV.Zuun B

KVC.Itna Itterbeek

16/09/2018

15:00

VK.Liedekerke B

SK.Leeuw B

16/09/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

FC.Galmaarden B

16/09/2018

15:00

K.Brucom Sp.

SK.Vlezenbeek

16/09/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

V.Beersel Drogenbos B

22/09/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

KHO.Huizingen B

22/09/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

K.Brucom Sp.

22/09/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

FC.Herne B

23/09/2018

15:00

SK.Leeuw B

VK.Borchtlombeek B

23/09/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

VC.Groot-Dilbeek B

23/09/2018

15:00

FC.Dworp

VK.Liedekerke B

23/09/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KV.Zuun B

29/09/2018

19:00

KHO.Huizingen B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

29/09/2018

19:00

FC.Herne B

SK.Vlezenbeek

29/09/2018

19:30

KV.Zuun B

SK.Leeuw B

30/09/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KVC.Itna Itterbeek

30/09/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KSK.L.Ternat B

30/09/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

FC.Dworp

30/09/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

V.Beersel Drogenbos B

06/10/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

VK.Liedekerke B

06/10/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

FC.Herne B

06/10/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

VK.Borchtlombeek B

07/10/2018

15:00

SK.Leeuw B

VC.Groot-Dilbeek B

07/10/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

FC.Galmaarden B

07/10/2018

15:00

FC.Dworp

KV.Zuun B

07/10/2018

15:00

K.Brucom Sp.

KHO.Huizingen B

13/10/2018

19:00

FC.Herne B

K.Brucom Sp.

13/10/2018

19:30

KV.Zuun B

KSK.L.Ternat B

14/10/2018

14:30

FC.Galmaarden B

SK.Leeuw B

14/10/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

SK.Vlezenbeek

14/10/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

14/10/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

FC.Dworp

14/10/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

V.Beersel Drogenbos B

20/10/2018

19:00

KHO.Huizingen B

FC.Herne B

20/10/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

KV.Zuun B

20/10/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

VC.Groot-Dilbeek B

20/10/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

VK.Borchtlombeek B

21/10/2018

15:00

K.Brucom Sp.

VK.Liedekerke B

21/10/2018

15:00

SK.Leeuw B

KVC.Itna Itterbeek

21/10/2018

15:00

FC.Dworp

FC.Galmaarden B

27/10/2018

19:30

KV.Zuun B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

28/10/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KSK.L.Ternat B

28/10/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

FC.Dworp

28/10/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

SK.Vlezenbeek

28/10/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

K.Brucom Sp.

28/10/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

SK.Leeuw B

28/10/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KHO.Huizingen B

03/11/2018

19:00

KHO.Huizingen B

VK.Borchtlombeek B

03/11/2018

19:00

FC.Herne B

VK.Liedekerke B

03/11/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

VC.Groot-Dilbeek B

03/11/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

KVC.Itna Itterbeek

03/11/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

FC.Galmaarden B

04/11/2018

15:00

FC.Dworp

V.Beersel Drogenbos B

04/11/2018

15:00

K.Brucom Sp.

KV.Zuun B

10/11/2018

19:30

KV.Zuun B

KHO.Huizingen B

11/11/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

K.Brucom Sp.

11/11/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

11/11/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

FC.Herne B

11/11/2018

15:00

SK.Leeuw B

FC.Dworp

11/11/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KSK.L.Ternat B

11/11/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

SK.Vlezenbeek

17/11/2018

19:00

FC.Herne B

KV.Zuun B

17/11/2018

19:00

KHO.Huizingen B

VC.Groot-Dilbeek B

17/11/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

SK.Leeuw B

17/11/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

V.Beersel Drogenbos B

17/11/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KVC.Itna Itterbeek

18/11/2018

14:30

VK.Liedekerke B

VK.Borchtlombeek B

18/11/2018

15:00

K.Brucom Sp.

FC.Galmaarden B

24/11/2018

19:30

KV.Zuun B

VK.Liedekerke B

25/11/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

FC.Herne B

25/11/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KHO.Huizingen B

25/11/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

K.Brucom Sp.

25/11/2018

15:00

FC.Dworp

KSK.L.Ternat B

25/11/2018

15:00

SK.Leeuw B

SK.Vlezenbeek

25/11/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

01/12/2018

19:00

KHO.Huizingen B

KVC.Itna Itterbeek

01/12/2018

19:00

FC.Herne B

FC.Galmaarden B

01/12/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

FC.Dworp

01/12/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

SK.Leeuw B

02/12/2018

14:30

VK.Liedekerke B

VC.Groot-Dilbeek B

02/12/2018

15:00

K.Brucom Sp.

V.Beersel Drogenbos B

02/12/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

KV.Zuun B

08/12/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

SK.Vlezenbeek

09/12/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

VK.Borchtlombeek B

09/12/2018

14:30

FC.Galmaarden B

VK.Liedekerke B

09/12/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KHO.Huizingen B

09/12/2018

15:00

SK.Leeuw B

K.Brucom Sp.

09/12/2018

15:00

FC.Dworp

KFC.Rhodienne-De Hoek B

09/12/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

FC.Herne B

15/12/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

16/12/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

KV.Zuun B

16/12/2018

14:30

FC.Galmaarden B

VK.Borchtlombeek B

16/12/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

FC.Herne B

16/12/2018

15:00

SK.Leeuw B

KHO.Huizingen B

16/12/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

VK.Liedekerke B

16/12/2018

15:00

FC.Dworp

K.Brucom Sp.

05/01/2019

19:00

KHO.Huizingen B

FC.Dworp

05/01/2019

19:00

FC.Herne B

SK.Leeuw B

05/01/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

SK.Vlezenbeek

05/01/2019

19:30

KV.Zuun B

FC.Galmaarden B

06/01/2019

14:30

VK.Liedekerke B

V.Beersel Drogenbos B

06/01/2019

15:00

K.Brucom Sp.

KSK.L.Ternat B

06/01/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KVC.Itna Itterbeek

12/01/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

KHO.Huizingen B

12/01/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

K.Brucom Sp.

13/01/2019

14:30

FC.Galmaarden B

VC.Groot-Dilbeek B

13/01/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KV.Zuun B

13/01/2019

15:00

FC.Dworp

FC.Herne B

13/01/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

VK.Borchtlombeek B

13/01/2019

15:00

SK.Leeuw B

VK.Liedekerke B

19/01/2019

19:00

FC.Herne B

KSK.L.Ternat B

19/01/2019

19:00

KHO.Huizingen B

SK.Vlezenbeek

19/01/2019

19:30

KV.Zuun B

V.Beersel Drogenbos B

20/01/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

SK.Leeuw B

20/01/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KVC.Itna Itterbeek

20/01/2019

15:00

K.Brucom Sp.

KFC.Rhodienne-De Hoek B

20/01/2019

15:00

VK.Liedekerke B

FC.Dworp

26/01/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

FC.Herne B

26/01/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KHO.Huizingen B

26/01/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

VK.Liedekerke B

27/01/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

FC.Galmaarden B

27/01/2019

15:00

FC.Dworp

VK.Borchtlombeek B

27/01/2019

15:00

SK.Leeuw B

KV.Zuun B

27/01/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

VC.Groot-Dilbeek B

02/02/2019

19:00

KHO.Huizingen B

K.Brucom Sp.

02/02/2019

19:00

FC.Herne B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

02/02/2019

19:30

KV.Zuun B

FC.Dworp

03/02/2019

14:30

FC.Galmaarden B

V.Beersel Drogenbos B

03/02/2019

15:00

VK.Liedekerke B

SK.Vlezenbeek

03/02/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

SK.Leeuw B

03/02/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KSK.L.Ternat B

09/02/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

VK.Liedekerke B

09/02/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

KV.Zuun B

09/02/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

VK.Borchtlombeek B

10/02/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KVC.Itna Itterbeek

10/02/2019

15:00

K.Brucom Sp.

FC.Herne B

10/02/2019

15:00

FC.Dworp

VC.Groot-Dilbeek B

10/02/2019

15:00

SK.Leeuw B

FC.Galmaarden B

16/02/2019

19:00

FC.Herne B

KHO.Huizingen B

16/02/2019

19:30

KV.Zuun B

SK.Vlezenbeek

17/02/2019

14:30

FC.Galmaarden B

FC.Dworp

17/02/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

SK.Leeuw B

17/02/2019

15:00

VK.Liedekerke B

K.Brucom Sp.

17/02/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

17/02/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KSK.L.Ternat B

23/02/2019

19:00

KHO.Huizingen B

VK.Liedekerke B

23/02/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KV.Zuun B

23/02/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

VC.Groot-Dilbeek B

23/02/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

FC.Galmaarden B

24/02/2019

15:00

FC.Dworp

KVC.Itna Itterbeek

24/02/2019

15:00

SK.Leeuw B

V.Beersel Drogenbos B

24/02/2019

15:00

K.Brucom Sp.

VK.Borchtlombeek B

16/03/2019

19:30

KV.Zuun B

K.Brucom Sp.

17/03/2019

14:30

FC.Galmaarden B

SK.Vlezenbeek

17/03/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KSK.L.Ternat B

17/03/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

FC.Dworp

17/03/2019

15:00

VK.Liedekerke B

FC.Herne B

17/03/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

17/03/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KHO.Huizingen B

23/03/2019

19:00

KHO.Huizingen B

KV.Zuun B

23/03/2019

19:00

FC.Herne B

VK.Borchtlombeek B

23/03/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

KVC.Itna Itterbeek

23/03/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

V.Beersel Drogenbos B

23/03/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

FC.Galmaarden B

24/03/2019

15:00

K.Brucom Sp.

VC.Groot-Dilbeek B

24/03/2019

15:00

FC.Dworp

SK.Leeuw B

30/03/2019

19:30

KV.Zuun B

FC.Herne B

31/03/2019

14:30

FC.Galmaarden B

K.Brucom Sp.

31/03/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

SK.Vlezenbeek

31/03/2019

15:00

SK.Leeuw B

KSK.L.Ternat B

31/03/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KFC.Rhodienne-De Hoek B

31/03/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KHO.Huizingen B

31/03/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

VK.Liedekerke B

06/04/2019

19:00

KHO.Huizingen B

FC.Galmaarden B

06/04/2019

19:00

FC.Herne B

VC.Groot-Dilbeek B

06/04/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

FC.Dworp

06/04/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

V.Beersel Drogenbos B

06/04/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

SK.Leeuw B

07/04/2019

15:00

K.Brucom Sp.

KVC.Itna Itterbeek

07/04/2019

15:00

VK.Liedekerke B

KV.Zuun B

28/04/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

VK.Liedekerke B

28/04/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

K.Brucom Sp.

28/04/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KHO.Huizingen B

28/04/2019

15:00

KV.Zuun B

VK.Borchtlombeek B

28/04/2019

15:00

SK.Leeuw B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

28/04/2019

15:00

FC.Galmaarden B

FC.Herne B

28/04/2019

15:00

FC.Dworp

SK.Vlezenbeek

05/05/2019

15:00

KFC.Rhodienne-De Hoek B

FC.Dworp

05/05/2019

15:00

K.Brucom Sp.

SK.Leeuw B

05/05/2019

15:00

FC.Herne B

KVC.Itna Itterbeek

05/05/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

VC.Groot-Dilbeek B

05/05/2019

15:00

VK.Liedekerke B

FC.Galmaarden B

05/05/2019

15:00

KHO.Huizingen B

V.Beersel Drogenbos B

05/05/2019

15:00

SK.Vlezenbeek

KSK.L.Ternat B

KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2017    STUDIO KSKLT
co - sponsors

SEIZOEN 2018 - 2019  P4

01/09/2018

19:00

FC.Herne B

V.Beersel Drogenbos B

01/09/2018

19:00

KHO.Huizingen B

SK.Leeuw B

01/09/2018

19:30

KV.Zuun B

VC.Groot-Dilbeek B

01/09/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KSK.L.Ternat B

02/09/2018

15:00

K.Brucom Sp.

FC.Dworp

02/09/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KVC.Itna Itterbeek

02/09/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

FC.Galmaarden B

08/09/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

K.Brucom Sp.

08/09/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

KFC.Rhodienne-De Hoek B

09/09/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KV.Zuun B

09/09/2018

15:00

FC.Dworp

KHO.Huizingen B

09/09/2018

15:00

SK.Leeuw B

FC.Herne B

09/09/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

VK.Liedekerke B

09/09/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

VK.Borchtlombeek B

15/09/2018

19:00

FC.Herne B

FC.Dworp

15/09/2018

19:00

KHO.Huizingen B

KSK.L.Ternat B

15/09/2018

19:30

KV.Zuun B

KVC.Itna Itterbeek

16/09/2018

15:00

VK.Liedekerke B

SK.Leeuw B

16/09/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

FC.Galmaarden B

16/09/2018

15:00

K.Brucom Sp.

SK.Vlezenbeek

16/09/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

V.Beersel Drogenbos B

22/09/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

KHO.Huizingen B

22/09/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

K.Brucom Sp.

22/09/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

FC.Herne B

23/09/2018

15:00

SK.Leeuw B

VK.Borchtlombeek B

23/09/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

VC.Groot-Dilbeek B

23/09/2018

15:00

FC.Dworp

VK.Liedekerke B

23/09/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KV.Zuun B

29/09/2018

19:00

KHO.Huizingen B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

29/09/2018

19:00

FC.Herne B

SK.Vlezenbeek

29/09/2018

19:30

KV.Zuun B

SK.Leeuw B

30/09/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KVC.Itna Itterbeek

30/09/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KSK.L.Ternat B

30/09/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

FC.Dworp

30/09/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

V.Beersel Drogenbos B

06/10/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

VK.Liedekerke B

06/10/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

FC.Herne B

06/10/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

VK.Borchtlombeek B

07/10/2018

15:00

SK.Leeuw B

VC.Groot-Dilbeek B

07/10/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

FC.Galmaarden B

07/10/2018

15:00

FC.Dworp

KV.Zuun B

07/10/2018

15:00

K.Brucom Sp.

KHO.Huizingen B

13/10/2018

19:00

FC.Herne B

K.Brucom Sp.

13/10/2018

19:30

KV.Zuun B

KSK.L.Ternat B

14/10/2018

14:30

FC.Galmaarden B

SK.Leeuw B

14/10/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

SK.Vlezenbeek

14/10/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

14/10/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

FC.Dworp

14/10/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

V.Beersel Drogenbos B

20/10/2018

19:00

KHO.Huizingen B

FC.Herne B

20/10/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

KV.Zuun B

20/10/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

VC.Groot-Dilbeek B

20/10/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

VK.Borchtlombeek B

21/10/2018

15:00

K.Brucom Sp.

VK.Liedekerke B

21/10/2018

15:00

SK.Leeuw B

KVC.Itna Itterbeek

21/10/2018

15:00

FC.Dworp

FC.Galmaarden B

27/10/2018

19:30

KV.Zuun B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

28/10/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KSK.L.Ternat B

28/10/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

FC.Dworp

28/10/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

SK.Vlezenbeek

28/10/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

K.Brucom Sp.

28/10/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

SK.Leeuw B

28/10/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KHO.Huizingen B

03/11/2018

19:00

KHO.Huizingen B

VK.Borchtlombeek B

03/11/2018

19:00

FC.Herne B

VK.Liedekerke B

03/11/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

VC.Groot-Dilbeek B

03/11/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

KVC.Itna Itterbeek

03/11/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

FC.Galmaarden B

04/11/2018

15:00

FC.Dworp

V.Beersel Drogenbos B

04/11/2018

15:00

K.Brucom Sp.

KV.Zuun B

10/11/2018

19:30

KV.Zuun B

KHO.Huizingen B

11/11/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

K.Brucom Sp.

11/11/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

11/11/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

FC.Herne B

11/11/2018

15:00

SK.Leeuw B

FC.Dworp

11/11/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KSK.L.Ternat B

11/11/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

SK.Vlezenbeek

17/11/2018

19:00

FC.Herne B

KV.Zuun B

17/11/2018

19:00

KHO.Huizingen B

VC.Groot-Dilbeek B

17/11/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

SK.Leeuw B

17/11/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

V.Beersel Drogenbos B

17/11/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KVC.Itna Itterbeek

18/11/2018

14:30

VK.Liedekerke B

VK.Borchtlombeek B

18/11/2018

15:00

K.Brucom Sp.

FC.Galmaarden B

24/11/2018

19:30

KV.Zuun B

VK.Liedekerke B

25/11/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

FC.Herne B

25/11/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KHO.Huizingen B

25/11/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

K.Brucom Sp.

25/11/2018

15:00

FC.Dworp

KSK.L.Ternat B

25/11/2018

15:00

SK.Leeuw B

SK.Vlezenbeek

25/11/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

01/12/2018

19:00

KHO.Huizingen B

KVC.Itna Itterbeek

01/12/2018

19:00

FC.Herne B

FC.Galmaarden B

01/12/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

FC.Dworp

01/12/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

SK.Leeuw B

02/12/2018

14:30

VK.Liedekerke B

VC.Groot-Dilbeek B

02/12/2018

15:00

K.Brucom Sp.

V.Beersel Drogenbos B

02/12/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

KV.Zuun B

08/12/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

SK.Vlezenbeek

09/12/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

VK.Borchtlombeek B

09/12/2018

14:30

FC.Galmaarden B

VK.Liedekerke B

09/12/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KHO.Huizingen B

09/12/2018

15:00

SK.Leeuw B

K.Brucom Sp.

09/12/2018

15:00

FC.Dworp

KFC.Rhodienne-De Hoek B

09/12/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

FC.Herne B

15/12/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

16/12/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

KV.Zuun B

16/12/2018

14:30

FC.Galmaarden B

VK.Borchtlombeek B

16/12/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

FC.Herne B

16/12/2018

15:00

SK.Leeuw B

KHO.Huizingen B

16/12/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

VK.Liedekerke B

16/12/2018

15:00

FC.Dworp

K.Brucom Sp.

05/01/2019

19:00

KHO.Huizingen B

FC.Dworp

05/01/2019

19:00

FC.Herne B

SK.Leeuw B

05/01/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

SK.Vlezenbeek

05/01/2019

19:30

KV.Zuun B

FC.Galmaarden B

06/01/2019

14:30

VK.Liedekerke B

V.Beersel Drogenbos B

06/01/2019

15:00

K.Brucom Sp.

KSK.L.Ternat B

06/01/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KVC.Itna Itterbeek

12/01/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

KHO.Huizingen B

12/01/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

K.Brucom Sp.

13/01/2019

14:30

FC.Galmaarden B

VC.Groot-Dilbeek B

13/01/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KV.Zuun B

13/01/2019

15:00

FC.Dworp

FC.Herne B

13/01/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

VK.Borchtlombeek B

13/01/2019

15:00

SK.Leeuw B

VK.Liedekerke B

19/01/2019

19:00

FC.Herne B

KSK.L.Ternat B

19/01/2019

19:00

KHO.Huizingen B

SK.Vlezenbeek

19/01/2019

19:30

KV.Zuun B

V.Beersel Drogenbos B

20/01/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

SK.Leeuw B

20/01/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KVC.Itna Itterbeek

20/01/2019

15:00

K.Brucom Sp.

KFC.Rhodienne-De Hoek B

20/01/2019

15:00

VK.Liedekerke B

FC.Dworp

26/01/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

FC.Herne B

26/01/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KHO.Huizingen B

26/01/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

VK.Liedekerke B

27/01/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

FC.Galmaarden B

27/01/2019

15:00

FC.Dworp

VK.Borchtlombeek B

27/01/2019

15:00

SK.Leeuw B

KV.Zuun B

27/01/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

VC.Groot-Dilbeek B

02/02/2019

19:00

KHO.Huizingen B

K.Brucom Sp.

02/02/2019

19:00

FC.Herne B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

02/02/2019

19:30

KV.Zuun B

FC.Dworp

03/02/2019

14:30

FC.Galmaarden B

V.Beersel Drogenbos B

03/02/2019

15:00

VK.Liedekerke B

SK.Vlezenbeek

03/02/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

SK.Leeuw B

03/02/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KSK.L.Ternat B

09/02/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

VK.Liedekerke B

09/02/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

KV.Zuun B

09/02/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

VK.Borchtlombeek B

10/02/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KVC.Itna Itterbeek

10/02/2019

15:00

K.Brucom Sp.

FC.Herne B

10/02/2019

15:00

FC.Dworp

VC.Groot-Dilbeek B

10/02/2019

15:00

SK.Leeuw B

FC.Galmaarden B

16/02/2019

19:00

FC.Herne B

KHO.Huizingen B

16/02/2019

19:30

KV.Zuun B

SK.Vlezenbeek

17/02/2019

14:30

FC.Galmaarden B

FC.Dworp

17/02/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

SK.Leeuw B

17/02/2019

15:00

VK.Liedekerke B

K.Brucom Sp.

17/02/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

17/02/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KSK.L.Ternat B

23/02/2019

19:00

KHO.Huizingen B

VK.Liedekerke B

23/02/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KV.Zuun B

23/02/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

VC.Groot-Dilbeek B

23/02/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

FC.Galmaarden B

24/02/2019

15:00

FC.Dworp

KVC.Itna Itterbeek

24/02/2019

15:00

SK.Leeuw B

V.Beersel Drogenbos B

24/02/2019

15:00

K.Brucom Sp.

VK.Borchtlombeek B

16/03/2019

19:30

KV.Zuun B

K.Brucom Sp.

17/03/2019

14:30

FC.Galmaarden B

SK.Vlezenbeek

17/03/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KSK.L.Ternat B

17/03/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

FC.Dworp

17/03/2019

15:00

VK.Liedekerke B

FC.Herne B

17/03/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

17/03/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KHO.Huizingen B

23/03/2019

19:00

KHO.Huizingen B

KV.Zuun B

23/03/2019

19:00

FC.Herne B

VK.Borchtlombeek B

23/03/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

KVC.Itna Itterbeek

23/03/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

V.Beersel Drogenbos B

23/03/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

FC.Galmaarden B

24/03/2019

15:00

K.Brucom Sp.

VC.Groot-Dilbeek B

24/03/2019

15:00

FC.Dworp

SK.Leeuw B

30/03/2019

19:30

KV.Zuun B

FC.Herne B

31/03/2019

14:30

FC.Galmaarden B

K.Brucom Sp.

31/03/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

SK.Vlezenbeek

31/03/2019

15:00

SK.Leeuw B

KSK.L.Ternat B

31/03/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KFC.Rhodienne-De Hoek B

31/03/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KHO.Huizingen B

31/03/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

VK.Liedekerke B

06/04/2019

19:00

KHO.Huizingen B

FC.Galmaarden B

06/04/2019

19:00

FC.Herne B

VC.Groot-Dilbeek B

06/04/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

FC.Dworp

06/04/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

V.Beersel Drogenbos B

06/04/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

SK.Leeuw B

07/04/2019

15:00

K.Brucom Sp.

KVC.Itna Itterbeek

07/04/2019

15:00

VK.Liedekerke B

KV.Zuun B

28/04/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

VK.Liedekerke B

28/04/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

K.Brucom Sp.

28/04/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KHO.Huizingen B

28/04/2019

15:00

KV.Zuun B

VK.Borchtlombeek B

28/04/2019

15:00

SK.Leeuw B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

28/04/2019

15:00

FC.Galmaarden B

FC.Herne B

28/04/2019

15:00

FC.Dworp

SK.Vlezenbeek

05/05/2019

15:00

KFC.Rhodienne-De Hoek B

FC.Dworp

05/05/2019

15:00

K.Brucom Sp.

SK.Leeuw B

05/05/2019

15:00

FC.Herne B

KVC.Itna Itterbeek

05/05/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

VC.Groot-Dilbeek B

05/05/2019

15:00

VK.Liedekerke B

FC.Galmaarden B

05/05/2019

15:00

KHO.Huizingen B

V.Beersel Drogenbos B

05/05/2019

15:00

SK.Vlezenbeek

KSK.L.Ternat B

LEGENDE PP = uitgesteld			F1 = forfait 1 ploeg  ST = stopgezet			FI  = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait			F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen