KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2018 STUDIO KSKLT Privacy
co - sponsors
LEGENDE PP = uitgesteld				F1 = forfait 1 ploeg  ST = stopgezet				FI  = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait		F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen

SEIZOEN 2018 - 2019 P4

Please Install The Flash Player

01/09/2018

19:00

FC.Herne B

V.Beersel Drogenbos B

3

4

01/09/2018

19:00

KHO.Huizingen B

SK.Leeuw B

4

1

01/09/2018

19:30

KV.Zuun B

VC.Groot-Dilbeek B

4

3

01/09/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KSK.L.Ternat B

1

2

02/09/2018

15:00

K.Brucom Sp.

FC.Dworp

1

2

02/09/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

VK.Liedekerke B

0

0

02/09/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

FC.Galmaarden B

4

4

08/09/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

K.Brucom Sp.

0

1

08/09/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

KFC.Rhodienne-De Hoek B

1

5

09/09/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KV.Zuun B

1

9

09/09/2018

15:00

FC.Dworp

KHO.Huizingen B

3

2

09/09/2018

15:00

SK.Leeuw B

FC.Herne B

0

1

09/09/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

VK.Liedekerke B

6

2

09/09/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

VK.Borchtlombeek B

1

1

15/09/2018

19:00

FC.Herne B

FC.Dworp

4

1

15/09/2018

19:00

KHO.Huizingen B

KSK.L.Ternat B

4

0

15/09/2018

19:30

KV.Zuun B

KVC.Itna Itterbeek

0

0

16/09/2018

15:00

VK.Liedekerke B

SK.Leeuw B

4

1

16/09/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

FC.Galmaarden B

5

3

16/09/2018

15:00

K.Brucom Sp.

SK.Vlezenbeek

1

2

16/09/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

V.Beersel Drogenbos B

0

2

22/09/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

KHO.Huizingen B

0

4

22/09/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

K.Brucom Sp.

3

3

22/09/2018

19:00

FC.Herne B

KSK.L.Ternat B

1

1

23/09/2018

15:00

SK.Leeuw B

VK.Borchtlombeek B

1

2

23/09/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

VC.Groot-Dilbeek B

0

2

23/09/2018

15:00

FC.Dworp

VK.Liedekerke B

3

1

23/09/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KV.Zuun B

2

1

29/09/2018

19:00

KHO.Huizingen B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

2

0

29/09/2018

19:00

FC.Herne B

SK.Vlezenbeek

8

0

29/09/2018

19:30

KV.Zuun B

SK.Leeuw B

7

0

30/09/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KVC.Itna Itterbeek

2

1

30/09/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KSK.L.Ternat B

2

2

30/09/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

FC.Dworp

2

0

30/09/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

V.Beersel Drogenbos B

1

6

06/10/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

VK.Liedekerke B

3

1

06/10/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

FC.Herne B

3

0

08/11/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

VK.Borchtlombeek B

2

0

07/10/2018

15:00

SK.Leeuw B

VC.Groot-Dilbeek B

3

2

07/10/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

FC.Galmaarden B

3

0

07/10/2018

15:00

FC.Dworp

KV.Zuun B

3

0

07/10/2018

15:00

K.Brucom Sp.

KHO.Huizingen B

1

4

14/10/2018

15:00

K.Brucom Sp.

FC.Herne B

2

3

13/10/2018

19:30

KV.Zuun B

KSK.L.Ternat B

3

0

13/10/2018

19:30

FC.Galmaarden B

SK.Leeuw B

7

4

14/10/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

SK.Vlezenbeek

2

1

14/10/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

0

0

14/10/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

FC.Dworp

1

2

14/10/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

V.Beersel Drogenbos B

7

1

20/10/2018

19:00

KHO.Huizingen B

FC.Herne B

1

1

20/10/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

KV.Zuun B

0

3

21/10/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KSK.L.Ternat B

3

4

20/10/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

VK.Borchtlombeek B

7

1

21/10/2018

15:00

K.Brucom Sp.

VK.Liedekerke B

0

2

21/10/2018

15:00

SK.Leeuw B

KVC.Itna Itterbeek

0

2

21/10/2018

15:00

FC.Dworp

FC.Galmaarden B

1

0

27/10/2018

19:30

KV.Zuun B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

2

4

27/10/2018

19:30

FC.Galmaarden B

KSK.L.Ternat B

2

3

28/10/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

FC.Dworp

1

2

28/10/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

SK.Vlezenbeek

1

1

28/10/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

K.Brucom Sp.

3

4

28/10/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

SK.Leeuw B

5

2

28/10/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KHO.Huizingen B

2

5

03/11/2018

19:00

KHO.Huizingen B

VK.Borchtlombeek B

5

0

03/11/2018

19:00

FC.Herne B

VK.Liedekerke B

0

1

03/11/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

VC.Groot-Dilbeek B

2

1

03/11/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

KVC.Itna Itterbeek

0

1

03/11/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

FC.Galmaarden B

2

3

04/11/2018

15:00

FC.Dworp

V.Beersel Drogenbos B

4

3

04/11/2018

15:00

K.Brucom Sp.

KV.Zuun B

2

1

10/11/2018

19:30

KV.Zuun B

KHO.Huizingen B

1

3

11/11/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

K.Brucom Sp.

2

2

11/11/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

2

2

11/11/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

FC.Herne B

1

3

11/11/2018

15:00

SK.Leeuw B

FC.Dworp

2

5

11/11/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KSK.L.Ternat B

3

0

11/11/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

SK.Vlezenbeek

6

1

17/11/2018

19:00

FC.Herne B

KV.Zuun B

0

2

17/11/2018

19:00

KHO.Huizingen B

VC.Groot-Dilbeek B

1

2

17/11/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

SK.Leeuw B

4

1

17/11/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

V.Beersel Drogenbos B

0

0

17/11/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KVC.Itna Itterbeek

3

1

18/11/2018

14:30

VK.Liedekerke B

VK.Borchtlombeek B

4

0

18/11/2018

15:00

K.Brucom Sp.

FC.Galmaarden B

4

0

24/11/2018

19:30

KV.Zuun B

VK.Liedekerke B

4

4

25/11/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

FC.Herne B

4

1

25/11/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KHO.Huizingen B

0

7

25/11/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

K.Brucom Sp.

1

1

25/11/2018

15:00

FC.Dworp

KSK.L.Ternat B

2

1

25/11/2018

15:00

SK.Leeuw B

SK.Vlezenbeek

0

2

25/11/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

2

0

01/12/2018

19:00

KHO.Huizingen B

KVC.Itna Itterbeek

1

1

01/12/2018

19:00

FC.Herne B

FC.Galmaarden B

4

3

01/12/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

FC.Dworp

3

1

01/12/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

SK.Leeuw B

3

2

02/12/2018

14:30

VK.Liedekerke B

VC.Groot-Dilbeek B

1

6

02/12/2018

14:30

K.Brucom Sp.

V.Beersel Drogenbos B

0

0

02/12/2018

14:30

VK.Borchtlombeek B

KV.Zuun B

1

4

08/12/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

SK.Vlezenbeek

3

1

09/12/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

VK.Borchtlombeek B

1

2

09/12/2018

14:30

FC.Galmaarden B

VK.Liedekerke B

2

2

09/12/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KHO.Huizingen B

1

4

09/12/2018

15:00

SK.Leeuw B

K.Brucom Sp.

0

2

09/12/2018

15:00

FC.Dworp

KFC.Rhodienne-De Hoek B

5

0

09/12/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

FC.Herne B

1

3

15/12/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

2

1

16/12/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

KV.Zuun B

1

4

16/12/2018

17:00

FC.Galmaarden B

VK.Borchtlombeek B

16/12/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

FC.Herne B

1

0

16/12/2018

15:00

SK.Leeuw B

KHO.Huizingen B

3

5

16/12/2018

14:30

VK.Liedekerke

KVC.Itna Itterbeek

1

2

16/12/2018

15:00

FC.Dworp

K.Brucom Sp.

6

1

05/01/2019

19:00

KHO.Huizingen B

FC.Dworp

05/01/2019

19:00

FC.Herne B

SK.Leeuw B

05/01/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

SK.Vlezenbeek

05/01/2019

19:30

KV.Zuun B

FC.Galmaarden B

06/01/2019

14:30

VK.Liedekerke B

V.Beersel Drogenbos B

06/01/2019

14:30

K.Brucom Sp.

KSK.L.Ternat B

06/01/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KVC.Itna Itterbeek

12/01/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

KHO.Huizingen B

12/01/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

K.Brucom Sp.

13/01/2019

14:30

FC.Galmaarden B

VC.Groot-Dilbeek B

13/01/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KV.Zuun B

13/01/2019

15:00

FC.Dworp

FC.Herne B

13/01/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

VK.Borchtlombeek B

13/01/2019

15:00

SK.Leeuw B

VK.Liedekerke B

19/01/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

FC.Herne B

19/01/2019

19:00

KHO.Huizingen B

SK.Vlezenbeek

19/01/2019

19:30

KV.Zuun B

V.Beersel Drogenbos B

20/01/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

SK.Leeuw B

20/01/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KVC.Itna Itterbeek

20/01/2019

15:00

K.Brucom Sp.

KFC.Rhodienne-De Hoek B

20/01/2019

15:00

VK.Liedekerke B

FC.Dworp

26/01/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

FC.Herne B

26/01/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KHO.Huizingen B

26/01/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

VK.Liedekerke B

27/01/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

FC.Galmaarden B

27/01/2019

15:00

FC.Dworp

VK.Borchtlombeek B

27/01/2019

15:00

SK.Leeuw B

KV.Zuun B

27/01/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

VC.Groot-Dilbeek B

02/02/2019

19:00

KHO.Huizingen B

K.Brucom Sp.

02/02/2019

19:00

FC.Herne B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

02/02/2019

19:30

KV.Zuun B

FC.Dworp

03/02/2019

14:30

FC.Galmaarden B

V.Beersel Drogenbos B

03/02/2019

15:00

VK.Liedekerke B

SK.Vlezenbeek

03/02/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

SK.Leeuw B

03/02/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KSK.L.Ternat B

09/02/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

VK.Liedekerke B

09/02/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

KV.Zuun B

09/02/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

VK.Borchtlombeek B

10/02/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KVC.Itna Itterbeek

10/02/2019

15:00

K.Brucom Sp.

FC.Herne B

10/02/2019

15:00

FC.Dworp

VC.Groot-Dilbeek B

10/02/2019

15:00

SK.Leeuw B

FC.Galmaarden B

16/02/2019

19:00

FC.Herne B

KHO.Huizingen B

16/02/2019

19:30

KV.Zuun B

SK.Vlezenbeek

17/02/2019

14:30

FC.Galmaarden B

FC.Dworp

17/02/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

SK.Leeuw B

17/02/2019

15:00

VK.Liedekerke B

K.Brucom Sp.

17/02/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

16/02/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

VC.Groot-Dilbeek B

23/02/2019

19:00

KHO.Huizingen B

VK.Liedekerke B

23/02/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KV.Zuun B

23/02/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

VC.Groot-Dilbeek B

23/02/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

FC.Galmaarden B

24/02/2019

15:00

FC.Dworp

KVC.Itna Itterbeek

24/02/2019

15:00

SK.Leeuw B

V.Beersel Drogenbos B

24/02/2019

15:00

K.Brucom Sp.

VK.Borchtlombeek B

16/03/2019

19:30

KV.Zuun B

K.Brucom Sp.

17/03/2019

14:30

FC.Galmaarden B

SK.Vlezenbeek

17/03/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KSK.L.Ternat B

17/03/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

FC.Dworp

17/03/2019

15:00

VK.Liedekerke B

FC.Herne B

17/03/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

17/03/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KHO.Huizingen B

23/03/2019

19:00

KHO.Huizingen B

KV.Zuun B

23/03/2019

19:00

FC.Herne B

VK.Borchtlombeek B

23/03/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

KVC.Itna Itterbeek

23/03/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

V.Beersel Drogenbos B

23/03/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

FC.Galmaarden B

24/03/2019

15:00

K.Brucom Sp.

VC.Groot-Dilbeek B

24/03/2019

15:00

FC.Dworp

SK.Leeuw B

30/03/2019

19:30

KV.Zuun B

FC.Herne B

31/03/2019

14:30

FC.Galmaarden B

K.Brucom Sp.

31/03/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

SK.Vlezenbeek

31/03/2019

15:00

SK.Leeuw B

KSK.L.Ternat B

31/03/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KFC.Rhodienne-De Hoek B

31/03/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KHO.Huizingen B

31/03/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

VK.Liedekerke B

06/04/2019

19:00

KHO.Huizingen B

FC.Galmaarden B

06/04/2019

19:00

FC.Herne B

VC.Groot-Dilbeek B

06/04/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

FC.Dworp

06/04/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

V.Beersel Drogenbos B

06/04/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

SK.Leeuw B

07/04/2019

15:00

K.Brucom Sp.

KVC.Itna Itterbeek

07/04/2019

15:00

VK.Liedekerke B

KV.Zuun B

28/04/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

VK.Liedekerke B

28/04/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

K.Brucom Sp.

28/04/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KHO.Huizingen B

28/04/2019

15:00

KV.Zuun B

VK.Borchtlombeek B

28/04/2019

15:00

SK.Leeuw B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

27/04/2019

19:30

FC.Galmaarden B

FC.Herne B

28/04/2019

15:00

FC.Dworp

SK.Vlezenbeek

05/05/2019

15:00

KFC.Rhodienne-De Hoek B

FC.Dworp

05/05/2019

15:00

K.Brucom Sp.

SK.Leeuw B

05/05/2019

15:00

FC.Herne B

KVC.Itna Itterbeek

05/05/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

VC.Groot-Dilbeek B

05/05/2019

15:00

VK.Liedekerke B

FC.Galmaarden B

05/05/2019

15:00

KHO.Huizingen B

V.Beersel Drogenbos B

05/05/2019

15:00

SK.Vlezenbeek

KSK.L.Ternat B

KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2017 STUDIO KSKLT
co - sponsors

SEIZOEN 2018 - 2019 P4

01/09/2018

19:00

FC.Herne B

V.Beersel Drogenbos B

3

4

01/09/2018

19:00

KHO.Huizingen B

SK.Leeuw B

4

1

01/09/2018

19:30

KV.Zuun B

VC.Groot-Dilbeek B

4

3

01/09/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KSK.L.Ternat B

1

2

02/09/2018

15:00

K.Brucom Sp.

FC.Dworp

1

2

02/09/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KVC.Itna Itterbeek

0

0

02/09/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

FC.Galmaarden B

4

4

08/09/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

K.Brucom Sp.

0

1

08/09/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

KFC.Rhodienne-De Hoek B

1

5

09/09/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KV.Zuun B

1

9

09/09/2018

15:00

FC.Dworp

KHO.Huizingen B

3

2

09/09/2018

15:00

SK.Leeuw B

FC.Herne B

0

1

09/09/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

VK.Liedekerke B

6

2

09/09/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

VK.Borchtlombeek B

1

1

15/09/2018

19:00

FC.Herne B

FC.Dworp

4

1

15/09/2018

19:00

KHO.Huizingen B

KSK.L.Ternat B

4

0

15/09/2018

19:30

KV.Zuun B

KVC.Itna Itterbeek

0

0

16/09/2018

15:00

VK.Liedekerke B

SK.Leeuw B

4

1

16/09/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

FC.Galmaarden B

5

3

16/09/2018

15:00

K.Brucom Sp.

SK.Vlezenbeek

1

2

16/09/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

V.Beersel Drogenbos B

0

2

22/09/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

KHO.Huizingen B

0

4

22/09/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

K.Brucom Sp.

3

3

22/09/2018

19:00

FC.Herne B

KSK.L.Ternat B

1

1

23/09/2018

15:00

SK.Leeuw B

VK.Borchtlombeek B

1

2

23/09/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

VC.Groot-Dilbeek B

0

2

23/09/2018

15:00

FC.Dworp

VK.Liedekerke B

3

1

23/09/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KV.Zuun B

2

1

29/09/2018

19:00

KHO.Huizingen B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

2

0

29/09/2018

19:00

FC.Herne B

SK.Vlezenbeek

8

0

29/09/2018

19:30

KV.Zuun B

SK.Leeuw B

7

0

30/09/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KVC.Itna Itterbeek

2

1

30/09/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KSK.L.Ternat B

2

2

30/09/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

FC.Dworp

2

0

30/09/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

V.Beersel Drogenbos B

1

6

06/10/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

VK.Liedekerke B

3

1

06/10/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

FC.Herne B

3

0

08/11/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

VK.Borchtlombeek B

07/10/2018

15:00

SK.Leeuw B

VC.Groot-Dilbeek B

3

2

07/10/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

FC.Galmaarden B

3

0

07/10/2018

15:00

FC.Dworp

KV.Zuun B

3

0

07/10/2018

15:00

K.Brucom Sp.

KHO.Huizingen B

1

4

14/10/2018

15:00

K.Brucom Sp.

FC.Herne B

2

3

13/10/2018

19:30

KV.Zuun B

KSK.L.Ternat B

3

0

13/10/2018

19:30

FC.Galmaarden B

SK.Leeuw B

7

4

14/10/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

SK.Vlezenbeek

2

1

14/10/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

0

0

14/10/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

FC.Dworp

1

2

14/10/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

V.Beersel Drogenbos B

1

7

20/10/2018

19:00

KHO.Huizingen B

FC.Herne B

1

1

20/10/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

KV.Zuun B

0

3

21/10/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KSK.L.Ternat B

3

4

20/10/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

VK.Borchtlombeek B

7

1

21/10/2018

15:00

K.Brucom Sp.

VK.Liedekerke B

0

2

21/10/2018

15:00

SK.Leeuw B

KVC.Itna Itterbeek

0

2

21/10/2018

15:00

FC.Dworp

FC.Galmaarden B

1

0

27/10/2018

19:30

KV.Zuun B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

2

4

28/10/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KSK.L.Ternat B

2

3

28/10/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

FC.Dworp

1

2

28/10/2018

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

SK.Vlezenbeek

1

1

28/10/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

K.Brucom Sp.

3

4

28/10/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

SK.Leeuw B

5

2

28/10/2018

15:00

VK.Liedekerke B

KHO.Huizingen B

2

5

03/11/2018

19:00

KHO.Huizingen B

VK.Borchtlombeek B

5

0

03/11/2018

19:00

FC.Herne B

VK.Liedekerke B

0

1

03/11/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

VC.Groot-Dilbeek B

2

1

03/11/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

KVC.Itna Itterbeek

0

1

03/11/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

FC.Galmaarden B

2

3

04/11/2018

15:00

FC.Dworp

V.Beersel Drogenbos B

4

3

04/11/2018

15:00

K.Brucom Sp.

KV.Zuun B

2

1

10/11/2018

19:30

KV.Zuun B

KHO.Huizingen B

0

2

11/11/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

K.Brucom Sp.

2

2

11/11/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

2

2

11/11/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

FC.Herne B

1

3

11/11/2018

15:00

SK.Leeuw B

FC.Dworp

2

5

11/11/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KSK.L.Ternat B

3

0

11/11/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

SK.Vlezenbeek

6

1

17/11/2018

19:00

FC.Herne B

KV.Zuun B

0

2

17/11/2018

19:00

KHO.Huizingen B

VC.Groot-Dilbeek B

1

2

17/11/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

SK.Leeuw B

4

1

17/11/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

V.Beersel Drogenbos B

0

0

17/11/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KVC.Itna Itterbeek

3

1

18/11/2018

14:30

VK.Liedekerke B

VK.Borchtlombeek B

4

0

18/11/2018

15:00

K.Brucom Sp.

FC.Galmaarden B

4

0

24/11/2018

19:30

KV.Zuun B

VK.Liedekerke B

4

4

25/11/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

FC.Herne B

4

1

25/11/2018

14:30

FC.Galmaarden B

KHO.Huizingen B

0

7

25/11/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

K.Brucom Sp.

1

1

25/11/2018

15:00

FC.Dworp

KSK.L.Ternat B

2

1

25/11/2018

15:00

SK.Leeuw B

SK.Vlezenbeek

0

2

25/11/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

2

0

01/12/2018

19:00

KHO.Huizingen B

KVC.Itna Itterbeek

1

1

01/12/2018

19:00

FC.Herne B

FC.Galmaarden B

4

3

01/12/2018

19:30

SK.Vlezenbeek

FC.Dworp

3

1

01/12/2018

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

SK.Leeuw B

3

2

02/12/2018

14:30

VK.Liedekerke B

VC.Groot-Dilbeek B

1

6

02/12/2018

15:00

K.Brucom Sp.

V.Beersel Drogenbos B

0

0

02/12/2018

15:00

VK.Borchtlombeek B

KV.Zuun B

1

4

08/12/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

SK.Vlezenbeek

3

1

09/12/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

VK.Borchtlombeek B

1

2

09/12/2018

14:30

FC.Galmaarden B

VK.Liedekerke B

2

2

09/12/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KHO.Huizingen B

1

4

09/12/2018

15:00

SK.Leeuw B

K.Brucom Sp.

0

2

09/12/2018

15:00

FC.Dworp

KFC.Rhodienne-De Hoek B

5

0

09/12/2018

15:00

KVC.Itna Itterbeek

FC.Herne B

1

3

15/12/2018

19:30

KSK.L.Ternat B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

2

1

16/12/2018

14:30

VC.Groot-Dilbeek B

KV.Zuun B

1

4

16/12/2018

17:00

FC.Galmaarden B

VK.Borchtlombeek B

16/12/2018

15:00

V.Beersel Drogenbos B

FC.Herne B

1

0

16/12/2018

15:00

SK.Leeuw B

KHO.Huizingen B

3

5

16/12/2018

14:30

VK.Liedekerke B

KVC.Itna Itterbeek

1

2

16/12/2018

15:00

FC.Dworp

K.Brucom Sp.

6

1

05/01/2019

19:00

KHO.Huizingen B

FC.Dworp

05/01/2019

19:00

FC.Herne B

SK.Leeuw B

05/01/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

SK.Vlezenbeek

05/01/2019

19:30

KV.Zuun B

FC.Galmaarden B

06/01/2019

14:30

VK.Liedekerke B

V.Beersel Drogenbos B

06/01/2019

15:00

K.Brucom Sp.

KSK.L.Ternat B

06/01/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KVC.Itna Itterbeek

12/01/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

KHO.Huizingen B

12/01/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

K.Brucom Sp.

13/01/2019

14:30

FC.Galmaarden B

VC.Groot-Dilbeek B

13/01/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KV.Zuun B

13/01/2019

15:00

FC.Dworp

FC.Herne B

13/01/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

VK.Borchtlombeek B

13/01/2019

15:00

SK.Leeuw B

VK.Liedekerke B

19/01/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

FC.Herne B

19/01/2019

19:00

KHO.Huizingen B

SK.Vlezenbeek

19/01/2019

19:30

KV.Zuun B

V.Beersel Drogenbos B

20/01/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

SK.Leeuw B

20/01/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KVC.Itna Itterbeek

20/01/2019

15:00

K.Brucom Sp.

KFC.Rhodienne-De Hoek B

20/01/2019

15:00

VK.Liedekerke B

FC.Dworp

26/01/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

FC.Herne B

26/01/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KHO.Huizingen B

26/01/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

VK.Liedekerke B

27/01/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

FC.Galmaarden B

27/01/2019

15:00

FC.Dworp

VK.Borchtlombeek B

27/01/2019

15:00

SK.Leeuw B

KV.Zuun B

27/01/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

VC.Groot-Dilbeek B

02/02/2019

19:00

KHO.Huizingen B

K.Brucom Sp.

02/02/2019

19:00

FC.Herne B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

02/02/2019

19:30

KV.Zuun B

FC.Dworp

03/02/2019

14:30

FC.Galmaarden B

V.Beersel Drogenbos B

03/02/2019

15:00

VK.Liedekerke B

SK.Vlezenbeek

03/02/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

SK.Leeuw B

03/02/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KSK.L.Ternat B

09/02/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

VK.Liedekerke B

09/02/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

KV.Zuun B

09/02/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

VK.Borchtlombeek B

10/02/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

KVC.Itna Itterbeek

10/02/2019

15:00

K.Brucom Sp.

FC.Herne B

10/02/2019

15:00

FC.Dworp

VC.Groot-Dilbeek B

10/02/2019

15:00

SK.Leeuw B

FC.Galmaarden B

16/02/2019

19:00

FC.Herne B

KHO.Huizingen B

16/02/2019

19:30

KV.Zuun B

SK.Vlezenbeek

17/02/2019

14:30

FC.Galmaarden B

FC.Dworp

17/02/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

SK.Leeuw B

17/02/2019

15:00

VK.Liedekerke B

K.Brucom Sp.

17/02/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

16/02/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

VC.Groot-Dilbeek B

23/02/2019

19:00

KHO.Huizingen B

VK.Liedekerke B

23/02/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

KV.Zuun B

23/02/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

VC.Groot-Dilbeek B

23/02/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

FC.Galmaarden B

24/02/2019

15:00

FC.Dworp

KVC.Itna Itterbeek

24/02/2019

15:00

SK.Leeuw B

V.Beersel Drogenbos B

24/02/2019

15:00

K.Brucom Sp.

VK.Borchtlombeek B

16/03/2019

19:30

KV.Zuun B

K.Brucom Sp.

17/03/2019

14:30

FC.Galmaarden B

SK.Vlezenbeek

17/03/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KSK.L.Ternat B

17/03/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

FC.Dworp

17/03/2019

15:00

VK.Liedekerke B

FC.Herne B

17/03/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

17/03/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

KHO.Huizingen B

23/03/2019

19:00

KHO.Huizingen B

KV.Zuun B

23/03/2019

19:00

FC.Herne B

VK.Borchtlombeek B

23/03/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

KVC.Itna Itterbeek

23/03/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

V.Beersel Drogenbos B

23/03/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

FC.Galmaarden B

24/03/2019

15:00

K.Brucom Sp.

VC.Groot-Dilbeek B

24/03/2019

15:00

FC.Dworp

SK.Leeuw B

30/03/2019

19:30

KV.Zuun B

FC.Herne B

31/03/2019

14:30

FC.Galmaarden B

K.Brucom Sp.

31/03/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

SK.Vlezenbeek

31/03/2019

15:00

SK.Leeuw B

KSK.L.Ternat B

31/03/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KFC.Rhodienne-De Hoek B

31/03/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

KHO.Huizingen B

31/03/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

VK.Liedekerke B

06/04/2019

19:00

KHO.Huizingen B

FC.Galmaarden B

06/04/2019

19:00

FC.Herne B

VC.Groot-Dilbeek B

06/04/2019

19:30

KSK.L.Ternat B

FC.Dworp

06/04/2019

19:30

KFC.Rhodienne-De Hoek B

V.Beersel Drogenbos B

06/04/2019

19:30

SK.Vlezenbeek

SK.Leeuw B

07/04/2019

15:00

K.Brucom Sp.

KVC.Itna Itterbeek

07/04/2019

15:00

VK.Liedekerke B

KV.Zuun B

28/04/2019

15:00

VC.Groot-Dilbeek B

VK.Liedekerke B

28/04/2019

15:00

V.Beersel Drogenbos B

K.Brucom Sp.

28/04/2019

15:00

KVC.Itna Itterbeek

KHO.Huizingen B

28/04/2019

15:00

KV.Zuun B

VK.Borchtlombeek B

28/04/2019

15:00

SK.Leeuw B

KFC.Rhodienne-De Hoek B

28/04/2019

15:00

FC.Galmaarden B

FC.Herne B

28/04/2019

15:00

FC.Dworp

SK.Vlezenbeek

05/05/2019

15:00

KFC.Rhodienne-De Hoek B

FC.Dworp

05/05/2019

15:00

K.Brucom Sp.

SK.Leeuw B

05/05/2019

15:00

FC.Herne B

KVC.Itna Itterbeek

05/05/2019

15:00

VK.Borchtlombeek B

VC.Groot-Dilbeek B

05/05/2019

15:00

VK.Liedekerke B

FC.Galmaarden B

05/05/2019

15:00

KHO.Huizingen B

V.Beersel Drogenbos B

05/05/2019

15:00

SK.Vlezenbeek

KSK.L.Ternat B

LEGENDE PP = uitgesteld			F1 = forfait 1 ploeg  ST = stopgezet			FI  = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait			F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen