SEIZOEN 2017 - 2018  P4     LEGENDE PP = uitgesteld				F1 = forfait 1 ploeg  ST = stopgezet				FI  = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait		F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2017    STUDIO KSKLT
co - sponsors

Please Install The Flash Player

KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2017    STUDIO KSKLT
co - sponsors

SEIZOEN 2016 - 2017  P4

27/08/2016

18:00

KSK.Londerzeel B

SK.Steenhuffel B

1

3

27/08/2016

19:30

Eendr.Hekelgem B

Asse-Zellik 2002 B

2

4

27/08/2016

19:30

KSKL.Ternat B

KFC.Wambeek B

0

5

27/08/2016

20:00

L.Teralfene B

VK.Borchtlombeek B

3

1

27/08/2016

20:00

KFC.Meise B

Emi.Essene B

1

1

28/08/2016

15:00

K.Del.Londerzeel B

KVK.Wemmel B

3

2

28/08/2016

15:00

Ritterklub Jette B

T.Relegem B

3

2

28/08/2016

15:00

BOKA United B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

0

2

03/09/2016

19:00

Emi.Essene B

KSK.Londerzeel B

4

0

03/09/2016

19:00

KFC.Wambeek B

Ritterklub Jette B

3

1

03/09/2016

19:30

Asse-Zellik 2002 B

L.Teralfene B

0

0

03/09/2016

19:30

SK.Steenhuffel B

K.Del.Londerzeel B

1

2

04/09/2016

15:00

Eendr.Mazenzele Opwijk B

Eendr.Hekelgem B

5

2

04/09/2016

15:00

VK.Borchtlombeek B

KSKL.Ternat B

1

3

04/09/2016

17:00

KVK.Wemmel B

BOKA United B

0

3

04/09/2016

18:00

T.Relegem B

KFC.Meise B

0

5

10/09/2016

18:00

KSK.Londerzeel B

T.Relegem B

4

2

10/09/2016

19:30

KSKL.Ternat B

Asse-Zellik 2002 B

1

1

10/09/2016

19:30

Eendr.Hekelgem B

KVK.Wemmel B

2

2

10/09/2016

19:30

SK.Steenhuffel B

Emi.Essene B

6

0

11/09/2016

15:00

Ritterklub Jette B

VK.Borchtlombeek B

5

0

10/09/2016

20:00

L.Teralfene B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

0

2

10/09/2016

20:00

KFC.Meise B

KFC.Wambeek B

4

0

11/09/2016

15:00

K.Del.Londerzeel B

BOKA United B

1

1

17/09/2016

20:00

L.Teralfene B

BOKA United B

5

4

24/09/2016

19:00

KFC.Wambeek B

KSK.Londerzeel B

2

4

24/09/2016

19:00

Emi.Essene B

K.Del.Londerzeel B

1

2

24/09/2016

19:30

Asse-Zellik 2002 B

Ritterklub Jette B

3

2

24/09/2016

20:00

Eendr.Mazenzele Opwijk B

KSKL.Ternat B

3

2

25/09/2016

15:00

VK.Borchtlombeek B

KFC.Meise B

3

8

25/09/2016

15:00

BOKA United B

Eendr.Hekelgem B

7

1

25/09/2016

15:00

T.Relegem B

SK.Steenhuffel B

3

0

25/09/2016

15:00

KVK.Wemmel B

L.Teralfene B

2

0

01/10/2016

18:00

KSK.Londerzeel B

VK.Borchtlombeek B

9

2

01/10/2016

19:00

Emi.Essene B

T.Relegem B

1

3

01/10/2016

19:30

KSKL.Ternat B

KVK.Wemmel B

3

1

01/10/2016

19:30

SK.Steenhuffel B

KFC.Wambeek B

0

2

01/10/2016

20:00

KFC.Meise B

Asse-Zellik 2002 B

1

1

02/10/2016

15:00

Ritterklub Jette B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

0

5

02/10/2016

15:00

K.Del.Londerzeel B

Eendr.Hekelgem B

1

0

08/10/2016

19:00

KFC.Wambeek B

Emi.Essene B

4

0

08/10/2016

19:30

Asse-Zellik 2002 B

KSK.Londerzeel B

3

3

08/10/2016

19:30

Eendr.Hekelgem B

L.Teralfene B

2

3

08/10/2016

20:00

Eendr.Mazenzele Opwijk B

KFC.Meise B

2

1

09/10/2016

15:00

BOKA United B

KSKL.Ternat B

0

2

09/10/2016

15:00

KVK.Wemmel B

Ritterklub Jette B

1

2

09/10/2016

15:00

VK.Borchtlombeek B

SK.Steenhuffel B

1

5

09/10/2016

15:00

T.Relegem B

K.Del.Londerzeel B

2

0

15/10/2016

18:00

KSK.Londerzeel B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

1

6

15/10/2016

19:00

Emi.Essene B

VK.Borchtlombeek B

2

0

15/10/2016

19:30

SK.Steenhuffel B

Asse-Zellik 2002 B

2

1

15/10/2016

19:30

KSKL.Ternat B

Eendr.Hekelgem B

5

0

15/10/2016

20:00

KFC.Meise B

KVK.Wemmel B

0

5

16/10/2016

15:00

K.Del.Londerzeel B

L.Teralfene B

4

2

16/10/2016

15:00

T.Relegem B

KFC.Wambeek B

2

1

16/10/2016

15:00

Ritterklub Jette B

BOKA United B

1

2

22/10/2016

19:00

KFC.Wambeek B

K.Del.Londerzeel B

2

2

22/10/2016

19:30

Asse-Zellik 2002 B

Emi.Essene B

2

0

22/10/2016

19:30

Eendr.Hekelgem B

Ritterklub Jette B

0

5

22/10/2016

20:00

L.Teralfene B

KSKL.Ternat B

5

0

23/10/2016

15:00

Eendr.Mazenzele Opwijk B

SK.Steenhuffel B

4

2

23/10/2016

15:00

VK.Borchtlombeek B

T.Relegem B

2

8

23/10/2016

15:00

BOKA United B

KFC.Meise B

0

3

23/10/2016

17:00

KVK.Wemmel B

KSK.Londerzeel B

2

1

29/10/2016

18:00

KSK.Londerzeel B

BOKA United B

2

3

29/10/2016

19:00

Emi.Essene B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

1

6

29/10/2016

19:00

KFC.Wambeek B

VK.Borchtlombeek B

7

1

29/10/2016

19:30

SK.Steenhuffel B

KVK.Wemmel B

2

1

29/10/2016

20:00

KFC.Meise B

Eendr.Hekelgem B

4

0

30/10/2016

15:00

Ritterklub Jette B

L.Teralfene B

3

1

30/10/2016

15:00

K.Del.Londerzeel B

KSKL.Ternat B

1

0

30/10/2016

15:00

T.Relegem B

Asse-Zellik 2002 B

3

3

05/11/2016

19:30

Eendr.Hekelgem B

KSK.Londerzeel B

0

1

05/11/2016

19:30

KSKL.Ternat B

Ritterklub Jette B

2

1

05/11/2016

19:30

Asse-Zellik 2002 B

KFC.Wambeek B

6

1

06/11/2016

14:30

Eendr.Mazenzele Opwijk B

T.Relegem B

2

3

05/11/2016

20:00

L.Teralfene B

KFC.Meise B

5

0

06/11/2016

14:30

BOKA United B

SK.Steenhuffel B

3

0

06/11/2016

14:30

VK.Borchtlombeek B

K.Del.Londerzeel B

1

4

06/11/2016

17:00

KVK.Wemmel B

Emi.Essene B

2

1

12/11/2016

18:00

KSK.Londerzeel B

L.Teralfene B

2

1

12/11/2016

19:00

KFC.Wambeek B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

1

1

12/11/2016

19:00

Emi.Essene B

BOKA United B

1

4

12/11/2016

19:30

SK.Steenhuffel B

Eendr.Hekelgem B

5

2

12/11/2016

20:00

KFC.Meise B

KSKL.Ternat B

3

0

13/11/2016

14:30

VK.Borchtlombeek B

Asse-Zellik 2002 B

2

2

13/11/2016

14:30

K.Del.Londerzeel B

Ritterklub Jette B

4

1

13/11/2016

14:30

T.Relegem B

KVK.Wemmel B

4

3

19/11/2016

19:30

KSKL.Ternat B

KSK.Londerzeel B

4

0

19/11/2016

19:30

Asse-Zellik 2002 B

K.Del.Londerzeel B

3

0

19/11/2016

19:30

Eendr.Hekelgem B

Emi.Essene B

3

5

19/11/2016

20:00

L.Teralfene B

SK.Steenhuffel B

2

1

20/11/2016

14:30

Eendr.Mazenzele Opwijk B

VK.Borchtlombeek B

11

1

20/11/2016

14:30

BOKA United B

T.Relegem B

6

1

20/11/2016

15:00

Ritterklub Jette B

KFC.Meise B

1

1

20/11/2016

17:00

KVK.Wemmel B

KFC.Wambeek B

2

2

26/11/2016

18:00

KSK.Londerzeel B

Ritterklub Jette B

1

2

26/11/2016

19:00

KFC.Wambeek B

BOKA United B

4

3

26/11/2016

19:00

Emi.Essene B

L.Teralfene B

4

6

24/11/2016

20:00

KSKL.Ternat B

SK.Steenhuffel B

5

4

26/11/2016

19:30

Asse-Zellik 2002 B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

4

4

27/11/2016

14:30

K.Del.Londerzeel B

KFC.Meise B

0

5

27/11/2016

14:30

VK.Borchtlombeek B

KVK.Wemmel B

5

0

27/11/2016

14:30

T.Relegem B

Eendr.Hekelgem B

2

0

03/12/2016

19:30

Eendr.Hekelgem B

KFC.Wambeek B

1

3

03/12/2016

19:30

KSKL.Ternat B

Emi.Essene B

4

0

03/12/2016

20:00

KFC.Meise B

KSK.Londerzeel B

4

0

03/12/2016

20:00

L.Teralfene B

T.Relegem B

2

1

04/12/2016

14:30

BOKA United B

VK.Borchtlombeek B

3

1

04/12/2016

14:30

K.Del.Londerzeel B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

2

1

04/12/2016

15:00

Ritterklub Jette B

SK.Steenhuffel B

2

0

04/12/2016

15:00

KVK.Wemmel B

Asse-Zellik 2002 B

1

3

10/12/2016

18:00

KSK.Londerzeel B

K.Del.Londerzeel B

0

3

10/12/2016

19:00

Emi.Essene B

Ritterklub Jette B

2

3

09/03/2017

19:30

KFC.Wambeek B

L.Teralfene B

2

2

10/12/2016

19:30

Asse-Zellik 2002 B

BOKA United B

0

2

10/12/2016

19:30

SK.Steenhuffel B

KFC.Meise B

2

4

10/12/2016

20:00

Eendr.Mazenzele Opwijk B

KVK.Wemmel B

4

0

11/12/2016

14:30

VK.Borchtlombeek B

Eendr.Hekelgem B

5

4

11/12/2016

14:30

T.Relegem B

KSKL.Ternat B

2

2

08/01/2017

14:30

KFC.Wambeek B

KSKL.Ternat B

2

2

07/01/2017

19:00

Emi.Essene B

KFC.Meise B

1

5

07/01/2017

19:30

Asse-Zellik 2002 B

Eendr.Hekelgem B

5

1

09/02/2017

20:00

SK.Steenhuffel B

KSK.Londerzeel B

2

1

02/04/2017

15:00

Eendr.Mazenzele Opwijk B

BOKA United B

1

3

08/01/2017

14:30

VK.Borchtlombeek B

L.Teralfene B

1

3

08/01/2017

14:30

T.Relegem B

Ritterklub Jette B

2

1

08/01/2017

15:00

KVK.Wemmel B

K.Del.Londerzeel B

2

1

04/03/2017

18:00

KSK.Londerzeel B

Emi.Essene B

7

2

04/03/2017

19:30

Eendr.Hekelgem B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

0

6

04/03/2017

19:30

KSKL.Ternat B

VK.Borchtlombeek B

5

3

04/03/2017

20:00

KFC.Meise B

T.Relegem B

3

0

04/03/2017

20:00

L.Teralfene B

Asse-Zellik 2002 B

1

1

05/03/2017

14:30

K.Del.Londerzeel B

SK.Steenhuffel B

2

0

05/03/2017

15:00

BOKA United B

KVK.Wemmel B

0

3

05/03/2017

14:30

Ritterklub Jette B

KFC.Wambeek B

1

2

20/04/2017

19:30

KFC.Wambeek B

KFC.Meise B

0

5 F1

20/04/2017

19:30

Emi.Essene B

SK.Steenhuffel B

2

5

01/04/2017

20:30

Asse-Zellik 2002 B

KSKL.Ternat B

5

0 F1

20/04/2017

19:00

Eendr.Mazenzele Opwijk B

L.Teralfene B

6

3

22/01/2017

15:00

KVK.Wemmel B

Eendr.Hekelgem B

5

0 F1

22/01/2017

15:00

VK.Borchtlombeek B

Ritterklub Jette B

1

2

22/01/2017

15:00

BOKA United B

K.Del.Londerzeel B

1

1

22/01/2017

15:00

T.Relegem B

KSK.Londerzeel B

4

1

28/01/2017

18:00

KSK.Londerzeel B

KFC.Wambeek B

1

0

28/01/2017

19:30

SK.Steenhuffel B

T.Relegem B

1

2

28/01/2017

19:30

Eendr.Hekelgem B

BOKA United B

0

4

28/01/2017

19:30

KSKL.Ternat B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

6

0

28/01/2017

20:00

KFC.Meise B

VK.Borchtlombeek B

5

0

28/01/2017

20:00

L.Teralfene B

KVK.Wemmel B

1

1

29/01/2017

15:00

Ritterklub Jette B

Asse-Zellik 2002 B

4

1

29/01/2017

15:00

K.Del.Londerzeel B

Emi.Essene B

0

1

01/04/2017

18:00

KFC.Wambeek B

SK.Steenhuffel B

4

3

04/02/2017

19:30

Asse-Zellik 2002 B

KFC.Meise B

6

5

04/02/2017

19:30

Eendr.Hekelgem B

K.Del.Londerzeel B

0

3

04/02/2017

20:00

Eendr.Mazenzele Opwijk B

Ritterklub Jette B

0

1

05/02/2017

15:00

BOKA United B

L.Teralfene B

0

1

05/02/2017

15:00

VK.Borchtlombeek B

KSK.Londerzeel B

0

7

05/02/2017

15:00

KVK.Wemmel B

KSKL.Ternat B

2

4

05/02/2017

15:00

T.Relegem B

Emi.Essene B

6

2

11/02/2017

19:00

KSK.Londerzeel B

Asse-Zellik 2002 B

1

5

11/02/2017

19:00

Emi.Essene B

KFC.Wambeek B

1

4

11/02/2017

19:30

SK.Steenhuffel B

VK.Borchtlombeek B

0

0

11/02/2017

19:30

KSKL.Ternat B

BOKA United B

3

3

11/02/2017

20:00

L.Teralfene B

Eendr.Hekelgem B

5

0

11/02/2017

20:00

KFC.Meise B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

2

0

12/02/2017

15:00

Ritterklub Jette B

KVK.Wemmel B

2

4

12/02/2017

15:00

K.Del.Londerzeel B

T.Relegem B

3

3

18/02/2017

19:00

KFC.Wambeek B

T.Relegem B

1

0

18/02/2017

19:30

Eendr.Hekelgem B

KSKL.Ternat B

0

7

18/02/2017

19:30

Asse-Zellik 2002 B

SK.Steenhuffel B

1

3

18/02/2017

20:00

L.Teralfene B

K.Del.Londerzeel B

3

3

19/02/2017

15:00

Eendr.Mazenzele Opwijk B

KSK.Londerzeel B

3

0

19/02/2017

15:00

BOKA United B

Ritterklub Jette B

3

1

19/02/2017

15:00

VK.Borchtlombeek B

Emi.Essene B

1

6

19/02/2017

17:00

KVK.Wemmel B

KFC.Meise B

1

8

25/02/2017

18:00

KSK.Londerzeel B

KVK.Wemmel B

4

0

25/02/2017

19:00

Emi.Essene B

Asse-Zellik 2002 B

0

5

25/02/2017

19:30

KSKL.Ternat B

L.Teralfene B

0

5 F1

25/02/2017

19:30

SK.Steenhuffel B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

0

3

25/02/2017

20:00

KFC.Meise B

BOKA United B

3

6

26/02/2017

15:00

Ritterklub Jette B

Eendr.Hekelgem B

5

2

26/02/2017

15:00

T.Relegem B

VK.Borchtlombeek B

4

2

26/02/2017

15:00

K.Del.Londerzeel B

KFC.Wambeek B

1

1

11/03/2017

19:30

Eendr.Hekelgem B

KFC.Meise B

0

8

11/03/2017

19:30

KSKL.Ternat B

K.Del.Londerzeel B

1

2

11/03/2017

19:30

Asse-Zellik 2002 B

T.Relegem B

2

3

11/03/2017

20:00

L.Teralfene B

Ritterklub Jette B

2

0

11/03/2017

20:00

Eendr.Mazenzele Opwijk B

Emi.Essene B

4

0

12/03/2017

17:00

KVK.Wemmel B

SK.Steenhuffel B

5

5

12/03/2017

15:00

VK.Borchtlombeek B

KFC.Wambeek B

1

2

12/03/2017

15:00

BOKA United B

KSK.Londerzeel B

9

0

18/03/2017

18:00

KSK.Londerzeel B

Eendr.Hekelgem B

7

2

18/03/2017

19:00

KFC.Wambeek B

Asse-Zellik 2002 B

4

2

18/03/2017

19:00

Emi.Essene B

KVK.Wemmel B

3

4

18/03/2017

19:30

SK.Steenhuffel B

BOKA United B

2

2

18/03/2017

20:00

KFC.Meise B

L.Teralfene B

4

0

19/03/2017

15:00

K.Del.Londerzeel B

VK.Borchtlombeek B

3

2

19/03/2017

15:00

Ritterklub Jette B

KSKL.Ternat B

0

5

19/03/2017

15:00

T.Relegem B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

2

2

25/03/2017

19:30

Asse-Zellik 2002 B

VK.Borchtlombeek B

2

1

25/03/2017

19:30

Eendr.Hekelgem B

SK.Steenhuffel B

0

4

25/03/2017

19:30

KSKL.Ternat B

KFC.Meise B

0

0

25/03/2017

20:00

L.Teralfene B

KSK.Londerzeel B

3

1

25/03/2017

20:00

Eendr.Mazenzele Opwijk B

KFC.Wambeek B

3

1

26/03/2017

15:00

Ritterklub Jette B

K.Del.Londerzeel B

3

3

26/03/2017

15:00

KVK.Wemmel B

T.Relegem B

3

2

26/03/2017

15:00

BOKA United B

Emi.Essene B

8

1

08/04/2017

18:00

KSK.Londerzeel B

KSKL.Ternat B

5

0 F1

08/04/2017

19:00

Emi.Essene B

Eendr.Hekelgem B

3

0

08/04/2017

19:00

KFC.Wambeek B

KVK.Wemmel B

6

0

08/04/2017

19:30

SK.Steenhuffel B

L.Teralfene B

1

0

08/04/2017

20:00

KFC.Meise B

Ritterklub Jette B

8

1

09/04/2017

15:00

K.Del.Londerzeel B

Asse-Zellik 2002 B

0

1

09/04/2017

15:00

VK.Borchtlombeek B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

0

5

09/04/2017

15:00

T.Relegem B

BOKA United B

1

1

23/04/2017

15:00

SK.Steenhuffel B

KSKL.Ternat B

1

4

22/04/2017

19:30

Eendr.Hekelgem B

T.Relegem B

0

8

22/04/2017

20:00

KFC.Meise B

K.Del.Londerzeel B

2

1

22/04/2017

20:00

L.Teralfene B

Emi.Essene B

5

2

22/04/2017

20:00

Eendr.Mazenzele Opwijk B

Asse-Zellik 2002 B

3

1

23/04/2017

15:00

KVK.Wemmel B

VK.Borchtlombeek B

0

3

23/04/2017

15:00

BOKA United B

KFC.Wambeek B

3

1

23/04/2017

15:00

Ritterklub Jette B

KSK.Londerzeel B

5

1

30/04/2017

15:00

VK.Borchtlombeek B

BOKA United B

1

8

30/04/2017

15:00

Eendr.Mazenzele Opwijk B

K.Del.Londerzeel B

0

2

30/04/2017

15:00

Emi.Essene B

KSKL.Ternat B

1

1

30/04/2017

15:00

KSK.Londerzeel B

KFC.Meise B

2

4

30/04/2017

15:00

Asse-Zellik 2002 B

KVK.Wemmel B

3

2

30/04/2017

15:00

T.Relegem B

L.Teralfene B

3

1

30/04/2017

15:00

SK.Steenhuffel B

Ritterklub Jette B

1

0

30/04/2017

15:00

KFC.Wambeek B

Eendr.Hekelgem B

8

0

07/05/2017

15:00

KFC.Meise B

SK.Steenhuffel B

2

1

07/05/2017

15:00

KSKL.Ternat B

T.Relegem B

2

2

07/05/2017

15:00

K.Del.Londerzeel B

KSK.Londerzeel B

5

1

07/05/2017

15:00

L.Teralfene B

KFC.Wambeek B

1

2

07/05/2017

15:00

Ritterklub Jette B

Emi.Essene B

0

5  F1

07/05/2017

15:00

BOKA United B

Asse-Zellik 2002 B

2

0

07/05/2017

15:00

KVK.Wemmel B

Eendr.Mazenzele Opwijk B

3

3

07/05/2017

15:00

Eendr.Hekelgem B

VK.Borchtlombeek B

1

1